вівторок, 1 липня 2014 р.

День молоді відзначився великою кількістю спортивних подій

Святкування Дня молоді в Згурівці 29 червня відзначилося широкою та цікавою програмою спортивних заходів.

Вже о 10 ранку на селищному пляжі заводського ставу розпочався розіграш ІІ етапу Перехідного Кубку району з пляжного волейболу. Змагання зібрали довкола себе велику кількість спортсменів та вболівальників. І лише о 16.00, коли пролунав фінальний свисток, стали відомі переможці та призери турніру. Третє місце здобула згурівська команда-минулорічний чемпіон з оригінальною назвою «Зайди-Вийди». Друге місце посів колектив-переможець І етапу цьогорічних змагань «ЧП» також зі Згурівки. А тріумфаторами ІІ етапу Кубку району з пляжного волейболу стала команда «Супій» із Супоївки.

Наступним етапом спортивного свята став розіграш Кубку району з настільного тенісу у загальній віковій групі. Переможцем тенісного турніру став Олійник Олександр із Згурівки, друге місце дісталося Чмир Юлії з Усівки, а третю сходинку посів згурівчанин Киша Андрій.

Родзинкою футбольного вечора з нагоди Дня молоді став святковий матч з міні-футболу між командами працівників ветеринарної служби та працівників держустанов району, який розпочався о 15.00. Програючи по ходу матчу, на останніх хвилинах команда держслужбовців таки змогла переламати хід зустрічі та відзначитися двічі. Підсумковий рахунок – 2:3. Переможці та призери спортивних змагань були відзначені почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради під час урочистої частини до Дня молоді.

Крім того, на сільських футбольних полях району відбувся п’ятий тур Чемпіонату Згурівського району з футболу сезону 2014 року. Результати матчів, які відбулися в суботу та неділю:

• "Дорожник" Згурівка - "Дружба" Нова Оржиця – 0:1;
  • "Кристал" Мала Березанка - "Кіс-Агро" Безуглівка – 1:2;
  • "Садовод" Нова Олександрівка - "Право Жовтня" Право Жовтня – 3:1;
  • "Оржиця" Стара Оржиця – "Супій" Мала Супоївка – 4:1;
  • "Згура" Згурівка - "Нива" Лизогубова Слобода – 4:1.

А вже наступних вихідних ви можете стати свідками шостого туру Першості, згідно календаря ігор: