середа, 25 червня 2014 р.

Молодий згурівський гурт Recycler виступить на рок-концерті до Дня молоді

Гурт Recycler – зовсім юний, але перспективний згурівський колектив. Гурт засновано 7 грудня 2013 року. Разом поєдналися такі різні особистості, та музика творить дива. З англійської «recycler» - це повторний цикл, повторення, певно, учасники хочуть, щоб їх музика завжди лунала на повторі, без упину.

Учасники гурту


Оксана Кушніренко – солістка гурту, учениця 11 класу Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вона почала займатися музикою з 8 років за ініціативою її батька, по класу фортепіано і цьогоріч закінчила Згурівську ДМШ. Професійним вокалом ніколи не займалася. Пропозицію – стати частиною гурту, з радістю прийняла і зараз про це не шкодує.

Олег Приходько – учень 11 класу Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Займатися музикою хлопця заохотив брат і це захоплення триває вже 3-ій рік. Усе почалося з простих мелодій і пісень, а потім складніші рок та класичні твори. Прагне вдосконалити свою гру на гітарі в стилі Fingerstyle. Грав у тріо "Барвінок", разом з яким зайняв І місце у районному конкурсі "Весна музична" 2013 року. З цього все і почалося, від тріо «Барвінок» до метал-гурту Recycler.

Юрій Кириленко – випускник Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2014 року, один із співзасновників гурту Recycler. Музикою Юра займається вже три роки, за ці роки вона стала справжнім хобі для нього. Закінчив три класи Згурівської ДМШ з відзнаками. На міжнародному дитячому фестиваль-конкурсі мистецтв "Соняшник" взяв гран-прі у номінації інструментальна музика (гітара). Грав у тріо "Барвінок", разом з яким зайняв І місце у районному конкурсі "Весна музична" 2013 року. Майбутнє життя не планує поєднувати з музикою, але деякий вільний час займатиметься нею.

Сергій Заліпа – учень Згурівського НВК-гімназія та Згурівської ДМШ. Любов до музики хлопцю прищепили наперекір його волі. Він неодноразово хотів усе припинити і перервати зв’язок з нею. Та все ж за кілька років Сергій зрозумів, що музика для нього — це щось значно більше: «Я не збираюсь поєднувати своє життя з музикою, я вже це зробив. Мабуть, це один із найвагоміших кроків у моєму житті.» Радо погодився грати в гурті Recycler .

Учасники гурту розвиваються і прагнуть досягнути значних результатів у своїй справі. Потужний голос солістки запалить ваші серця, а музика не дозволить залишитися байдужими!
Recycler виступатимуть на концерт-вечірці до Дня молоді 29 червня. Загалом у цей день відбудеться 2 концерти :перший , який розпочнеться 0 17:00 та головна подія дня – вечірній рок-концерт , котрий стартує о 21:00.

Всього у заходах беруть участь 24 учасника : 19 вокалістів , 1 реп-виконавець та 4 рок-гурти. Серед учасників присутні гості – згурівчани , які практично всі нині не є вихованцями ні музичної школи , ні районного будинку культури. Крім того , на вечірньому концерті до Дня молоді буде виступати оперна співачка із згурівським корінням – Тетяна Міюс.

Хед-лайнерами рок-частини будуть спеціальні гості – знаний в Європі український етно гурт ТаРута. Закінчить концерт фінальний номер, виконавці якого до самої події залишатимуться в таємниці.

Автор: Марія Чорна


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.