пʼятниця, 27 червня 2014 р.

Знаменитий згурівський рок-гурт Demerdzhi заграє свої хіти на концерті-вечірці до Дня молоді

Гурт Demerdzhi було створено 1 січня 2009 року. Його творцями з перших днів стали Влад Коваль, Дмитро Удовенко та Євген Толстой. Не дивлячись на те, що на ой момент їх було всього троє, хлопці достойно справлялися з тими завданнями, які перед собою ставили. Вже за перший місяць спільної роботи, в гурту з’явилися перші чотири пісні: "Життя невдач", "Моя любов не вмре", "Любов то сила", "21 століття". З цими композиціями вони успішно дебютували на вечірці до Дня святого Валентина у Згурівській ЗОШ.

За п'ятирічну історію свого існування гурт пережив багато моментів, серед яких є і злети, і падіння. Співпрацювали музиканти з такими талановитими виконавцями як: Andreus Popandreus (Андрій Олененко), Zaver (Олександр Завірюха). В останні роки склад гурту зазнавав змін, через які доводилося не раз починати все спочатку. Раніше в гурті грали такі музиканти: Тарас Дергачов, в подальшому його замінила Вікторія Панасюк. На сьогоднішній день склад гурту є таким:

Владислав Коваль – лідер, гітарист, вокаліст, автор текстів та музики гурту. Його перші кроки в музиці почалися з музичної школи, яку він закінчив по класу фортепіано. В початкових класах, паралельно освоював уроки вокалу і як вокаліст брав участь в концертній діяльності музичної школи. Але виконання пісень під “мінус” не вразила його і він полюбив “живу” музику. Тяга до музики не залишила його байдужим до інших інструментів і він самостійно почав освоювати їх, а в основному гітару.

Пізніше почали “народжуватись” пісні і через це в гурту й з’явилася потреба в їх записі. Саме Влад взявся за вирішення проблем з аранжуванням та записом пісень і завдяки цьому ви зараз можете їх почути в мережі Інтернет або на живому концерті гурту.

Крім цього, пробував себе у жанрі реп/hip-hop, створював власні треки, під псевдонімом Vlad_Demerdzhi. Залишив свій “слід” в альбомі: MC КроМ “Человек который не продал мир” (виконував трек “Муза” спільно з такими виконавцями: КроМ, Нуар та Ярославочка). Також, Владислав співпрацював як сесійний гітарист із співачкою Bagira та Dj Sergey Savilov.

Дмитро Удовенко – один із засновників гурту, бас-гітарист. До початку створення гурту, Дмитро грав на акустичній гітарі просто для себе та друзів. Потім з ідеєю створення гурту він взявся за освоєння бас-гітари. Хоча в ті часи, освоїти інструмент було важко, тим більше не маючи при цьому ні якісного  інструмента, ні наставника який би допоміг у навчанні, йому вдалося це зробити.

Крім гри на басу, він відповідає за організацію репетицій. Також можна додати, що Дмитро був довгий час сесійним музикантом гурту Atis, в якому також набрався музичного досвіду. Басисту Demerdzhi до вподоби важка музика, наприклад: Ария, Metallica, Eluveitie, Halestorm… Його смак вніс внесок у формування нашого альтернативного стилю.

Євген Толстой – один із засновників  гурту, гітарист. Перші музичні навики, Євгеній здобував у Згурівській дитячій музичній школі, по класу гітари. Під час навчання, класична програма школи не сильно зацікавила його, тому він подався навчатись акомпонуванню на гітарі у знайомих музикантів.

В момент створення, гурт потребував інструментів та обладнання для репетицій, із спонсорською допомогою відгукнувся тато Євгена, який купив гітару та мікшерний пульт. Нещодавно він також допоміг із світловим обладнанням для зйомок кліпу. По деяким причинам, за ці 5 років, він покидав наш гурт на деякий час, але все-таки він знову в команді.

Борис Кучинський – барабанщик гурту. Перший інструмент за який взявся Борис було фортепіано. Все не погано виходило, але згодом, грати гами та етюди, стало не цікаво і він закинув цю справу, змінивши її на гру у футбол у Згурівській ДЮСШ. В один день до нього підійшли Владислав, Дмитро і Євгеній з пропозицією випробувати себе, в складі гурту, на ударних інструментах, на що отримали позитивну відповідь. Звичайно не все виходило відразу тому, що навчатися грі доводилося самому. Хоча було мало практики, він швидко опанував інструмент.

Після декількох років гри, його запросили в Київський інститут музики ім. Р. М. Глієра, акомпонувати фіналісту Х-Фактора - Ігорю Шелудякову, Тетяні Мельничук та Вікторії Корженюк (переможниця “Фабрики Зірок”, учасниця “Голосу країни - 3”).

Бере активну участь в культурно-масових заходах свого університету. У нещодавньому турі, по Згурівському району, крім виступу з своїм гуртом (Demerdzhi), підігравав гурту Recycler. На репетиціях та виступах заряджає гурт енергією та позитивом. Крім музичної діяльності, Борис займається піаром гурту в мережі інтернет та за її межами.

Володимир Харченко – клавішник гурту. Кар’єра його як музиканта, дає також початок із Згурівської музичної школи. Хоча програма складає 7 років навчання, він опанував її за 3 – екстерном! За час навчання брав активну участь у культурно-масових заходах музичної школи. Так як у гурту не було нікого на клавішних інструментах, їм порекомендували саме Вову.

При першій же зустрічі він вразив всіх учасників своєю майстерністю гри та віддачею, образно кажучи, кожну ноту пропускає через себе. Після його приходу, кожна пісня фактично “змінила своє забарвлення”. Крім того що він грає в гурті, він встигає навчатися діджеєнгу та грі на гітарі і має не погані результати. Ще однією із здібностей Володимира є чудовий музичний слух, завдяки якому він моментально підбирає будь яку мелодію.


Богдана Хаєцька – вокалістка гурту. Природжена актриса та уміла танцюристка, тримає мікрофон з 5 років і нині не розлучається з ним ні на мить. Ще в дитячому садочку маленьку Богданку примусили заспівати на одному зі свят і дівчинка справилася з поставленим завдання на всі 100%. З того часу спів став для дівчини невід’ємною частиною її життя.

У восьмирічному віці Богдана твердо вирішила записатися до музичної школи на спеціальність «естрадний вокал». Не пройшло й півроку як безмежний талант та стальна наполегливість даються в знаки. Богдана з легкістю стає лауреатом районних та обласних конкурсів та куштує смак першої слави. Має безліч нагород всеукраїнських та міжнародних рівнів. За наполегливу працю й талант була нагороджена грамотою Митрополита Київського і всієї України Володимира. Вже тоді, ще зовсім юна дівчина розуміє, що це тільки початок і впевнено крокує далі.

Нині Богдана Хаєцька студентка Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв. Як і мріяла дівчина, навчається на факультеті музичного мистецтва, спеціалізація «естрадний вокал».

За 2014 рік гурт досягнув таких цілей: було проведено 5 вечірок по два виступи в кожній, в рамках туру OnSpring та на підтримку акції “Молодь проти війни”. Було знято перший особистий кліп на пісню “Я і Ти” який ви легко можете знайти в мережі інтернет. Планується, згодом, розробити офіційний сайт гурту та випустити демо-альбом.

Гурт Demerdzhi виступить на концерт-вечірці до Дня молоді 29 червня. Загалом у цей день відбудеться 2 концерти: перший, який розпочнеться о 17:00 та головна подія дня – вечірній рок-концерт , котрий стартує о 21:00.

Всього у заходах беруть участь 24 учасника: 19 вокалістів , 1 реп-виконавець та 4 рок-гурти. Серед учасників присутні гості – згурівчани , які практично всі нині не є вихованцями ні музичної школи , ні районного будинку культури. Крім того , на вечірньому концерті до Дня молоді буде виступати оперна співачка із згурівським корінням – Тетяна Міюс.

Хед-лайнерами рок-частини будуть спеціальні гості – знаний в Європі український етно гурт ТаРута. Закінчить концерт фінальний номер, виконавці якого до самої події залишатимуться в таємниці.

Автори: Борис Кучинський та Владислав Коваль

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.