четвер, 12 червня 2014 р.

Юлія Ковіка буде презентувати свій талант на концерті до Дня молоді

Юлія Ковіка навчається в 11 класі Згурівської загальноосвітньої школи I-III ступенів, солістка РБК та випускниця дитячої музичної школи за фахом «гітара».

Співає дівчина понад сім років. Було все: кидала це заняття, але верталася до нього, розуміючи, що це її. Співоча кар’єра почалася із запрошення директора ДМШ Жалдак М.П. на районний концерт. Усім сподобалася Юля та її вокальні дані. З того часу дівчина не уявляє свого життя без співу.

Конкурси різних рівнів відвідує з 10 років. Звісно, має численну кількість нагород. У 2013 році стала дипломантом районного фестивалю молодих виконавців сучасної пісні «Пісенний дивограй». У 2014 році стала лауреатом 3 премії фестивалю-конкурсу «Пісенний вернісаж Згурівщини – 2014» у віковій категорії після 13 років. Має велику кількість подяк за значні здобутки, творчу та плідну роботу в галузі позашкільної освіти, за активну участь у районному та обласних масових заходах серед дітей та учнівської молоді.

Цього року Юлія закінчила з відзнакою дитячу музичну школу за фахом «гітара», яку відвідувала з 2008 по 2014 рік.

Юля вважає, що заняття вокалом – це хоббі та не хоче пов’язувати своє життя з ним. Мріє знайти собі таку роботу, від якої отримувала б задоволення. Дівчина любить подорожувати різними країнами та заводити знайомства з новими людьми, тому прагне своє майбутнє пов’язати саме з цим.

Юлія виступатиме як солістка РБК на гала-концерті переможців районного конкурсу "Пісенний вернісаж Згурівщини - 2014", який буде проходити 29 червня на День молоді в Згурівці. Загалом у цей день відбудеться 2 концерти: перший вищезгаданий, який розпочнеться о 17:00 та головня подія дня - вечірній рок-концерт, який стартує о 21:00.

Всього у заходах будуть брати участь 24 учасника: 18 вокалістів, 2 реп-виконавця та 4 рок-гурти. Серед учасників присутні гості - згурівчани, які практично всі нині не є вихованцями ні музичної школи, ні районного будинку культури. Крім того, на вечірньому концерті до Дня молоді буде виступати оперна співачка із згурівським корінням - Тетяна Міюс. Хед-лайнерами рок-частини будуть спеціальні гості - знаний в Європі український етно гурт ТаРута. Закінчить концерт фінальний номер, виконавці якого до самої події залишатимуться у таємниці.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.