вівторок, 17 червня 2014 р.

Згурівська ДЮСШ вийшла до фіналу обласних змагань з футболу

В п"ятницю, 13 червня згурівські юнаки з ДЮСШ зіграли півфінальну зустріч в м. Фастів, Київської області та перемогли місцеву спортивну школу з рахунком 1:2, що дало їм змогу вийти до фінальної стадії чемпіонату області з футболу. Таким чином згурівські футболісти заробили ще 3 очки.

Згурівській команді вперше довелось грати з командою з Фастова, а тут ще й гра на виїзді. Але наші козаки були налаштовані рішуче та в атмосфері повного позитиву вийшли на поле. З перших хвилин господарі притисли гостей. Фастів впевнено тримав м'яч та контролював ситуацію, перший тайм минув на своєрідних качелях в центрі поля, а команди придивлялись одна до одної.

Вже на початку другого тайму діагональною передачею Пафик Владислав виводить на побачення з голкіпером господарів Стратілата Євгена і той забиває, з рахунком 0:1 Згурівка виходить вперед. Після голу Фастів робить свої атаки більш гострими, але через 10 хвилин після передачі Грищука Олександра, Стратілат Євген розвертається та пробиває у дальній кут воріт і подвоює рахунок, все той же Євген Стратілат мав шанс оформити хет-трик, але на заваді йому стала поперечка воріт, за три хвилини до закінчення господарі чудовим дальнім ударом зменшує відставання у рахунку до 1:2 і згурівчани їдуть додому з перемогою.

Матч-відповідь повинен був відбутися у Згурівці 15 червня, але команда з Фастова відмовилася брати участь у змаганнях, тому Згурівка отримує технічну перемогу та автоматично виходить до фіналу.

Фінальна стадія змагань відбудеться 19 червня у селищі Шкарівка, Білоцерківського району. Тож редакторська група Згурівської Правди бажає футболістам настирливості та снаги до перемоги, віри у себе та своїх товаришів і звичайно ж нових завойованих титулів на своєму шляху.

Результати фінальної стадії змагань за участі ДЮСШ Згурівка читайте незабаром на Згурівській Правді.