пʼятниця, 6 червня 2014 р.

Владислава Яценко - учасниця концерту до Дня молоді

Владислава Яценко навчається в 6 класі Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та в 6 класі дитячої музичної школи за фахом естрадний вокал.

Займається вокалом із 5 років. Любить тварин та подорожувати. З малечку полюбила сцену та все, що з нею пов’язано. Завжди йде до поставленої мети та перемагає. За свою співочу кар’єру здобула 23 найвищі перемоги: 11 Гран-прі та 12 перших місць в номінаціях «естрадний вокал» - викладач Жалдак М.П. та «декоративно-ужиткове мистецтво» - викладач Яценко О.О.

Виступала в таких містах як: Київ, Яготин, Ялта (Крим), Помор’є (Болгарія), Дніпропетровськ, Петфюрдо (Угорщина), Несебр (Болгарія).

Першим конкурсом дівчинки був  обласний конкурс  «Дебют 2010 р.», який проходив у  м. Києві. Там вона здобула І місце в номінації «естрадний вокал»  у віковій категорії 6-9 років. Однією з вагомих перемог було зайняте перше місце на Всеукраїнському конкурсі  «День Ангела 2011р.»,  м. Київ. За працьовитість й талант була нагороджена грамотою Митрополита Київського і  всієї України Володимира.

Також дівчинка неодноразово брала участь і перемагала в конкурсах, які проходили за кордоном, а саме: Міжнародний конкурс «Звездны мостове 2012р.» , який відбувався в м. Помор’є (Болгарія). Влада здобула Гран-прі в номінації «декоративно-ужиткове мистецтво» та Гран-прі в номінації «естрадний вокал» у молодшій віковій категорії.

У вільний від навчання час Владислава захоплюється декоративно-ужитковим мистецтвом та хореографією. Мріє стати відомою співачкою та прославляти своїм співом рідну Згурівщину.

Влада виступатиме сольно як вокаліст музичної школи на концерті до Дня молоді, який відбудеться в Згурівці 29 червня. Всього у заході будуть брати участь 24 учасника: 18 вокалістів, 2 реп-виконавця та 4 рок-гурти. Серед учасників присутні гості - згурівчани, які практично всі нині не є вихованцями ні музичної школи, ні районного будинку культури. Хед-лайнером заходу буде виступ спеціальних гостів концерту - знаного в Європі українського етно гурту ТаРута. Закінчить концерт фінальний номер, виконавці якого до самої події залишатимуться у таємниці.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.