четвер, 5 червня 2014 р.

Аліна Конюшок - учасниця концерту до Дня молоді

Аліна Конюшок навчається у 9 класі Згурівської гімназії та перейшла до восьмого класу дитячої музичної школи.

Із самого садочка дівчина співала, адже понад усе любить музику. До музичної школи вступила за спеціальністю фортепіано. Але вже зовсім скоро зрозуміла, що її покликання - спів. Неодноразово дівчина кидала це заняття, але все одно поверталася до нього. Мабуть, це і є доля.

Тож займається естрадним вокалом з 9 років, а відвідує конкурси з 12. За свою співочу кар’єру здобула 12 дипломів. Виступала в таких містах як: Київ, Дніпропетровськ, Судак (Крим). Останні конкурси, які відвідала дівчина: Всеукраїнський конкурс «Джерело надій XV», який проходив у м. Києві, тоді Аліна здобула І місце в номінації «естрадний вокал» у середній віковій категорії та ще один Всеукраїнський конкурс «Соняшник», м. Київ, де вона посіла І місце в номінації «естрадний вокал» у ІІ віковій категорії.

Як то кажуть, талановита людина талановита у всьому. Аліна також займається хореографією та бере активну участь в концертній діяльності району.

Мрія дівчинки – успішно вивчитися у сфері готельно-ресторанного бізнесу. У майбутньому відкрити свій власний ресторан та дарувати людям радість своїми піснями саме там.

Аліна виступатиме сольно як вокаліст музичної школи на концерті до Дня молоді, який відбудеться в Згурівці 29 червня. Всього у заході будуть брати участь 24 учасника: 18 вокалістів, 2 реп-виконавця та 4 рок-гурти. Серед учасників присутні гості - згурівчани, які практично всі нині не є вихованцями ні музичної школи, ні районного будинку культури. Хед-лайнером заходу буде виступ спеціальних гостів концерту - знаного в Європі українського етно гурту ТаРута. Закінчить концерт фінальний номер, виконавці якого до самої події залишатимуться у таємниці.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.