понеділок, 16 червня 2014 р.

Легендарний репер Денис Котенко приготував пронизливу композицію на День молоді

Денис працює менеджером проекту будівництва комплексу з виробництва електроенергії із біомаси в смт. Рокитне Київської області. У вільний час займається улюбленими справами – створенням музичних композицій, написанням віршів та науково-популярних статей.

Денис став на стежку музикування в 2004 році, коли разом із товаришами з гурту "Чорний клан" (Сергій Накозін, Євген Чубук, Володимир Гоноровський) організували у рідному селищі Згурівка фестиваль вуличних мистецтв «Fen Fest 2004». На той час то була небаченого масштабу акція, на котру з`їхалися музичні гурти з Києва, Одеси, Яготина. В той день у Дениса був дебют не тільки як організатора, але і як реп-виконавця - було виконано перші 3 композиції.

З того часу витекло багато води...

Не маючи музичної освіти, Денис самотужки вивчив основи музичної грамоти та звукоінженерії. За десятилітній шлях було створено кілька російськомовних реп-альбомів (Diomorfin, Bronx), численні композиції з іншими реп-виконавцями, спільний з Т.Дергачовим альбом прогресивної електронної музики («Futuristique – Star energy») та безліч мінусовок.

Денис неодноразово брав участь в численних хіп-хоп концертах в Києві, Чернігові, Вінниці, Яготині, Баришівці та інших містах України.

На сьогоднішній день Денис записує в Києві перший студійний україномовний альбом за участі Творчого об`єднання «Обійстя», до якого, окрім Дениса, також входить наша землячка – Олена Сова.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.