середа, 4 червня 2014 р.

Фенюк Тетяна - учасниця концерту до Дня молоді

Тетяна Фенюк навчається в 6 класі Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, відвідує музичну школу 3 роки. Як тільки батьки помітили за дівчинкою здібності до співу, відразу ж повели її до музичної школи. Там Таня займалася грою на фортепіано та відвідувала ансамбль. Директор музичної школи, викладач з вокалу Маргарита Павлівна Жалдак відразу помітила в дівчинці неабиякі здібності та перевела її на сольні уроки.

Батьки завжди підтримували Таню в цій справі. Тож займається дівчинка естрадним вокалом з восьми років. За свою співочу кар’єру здобула 14 дипломів. Виступала в таких містах як: Дніпропетровськ, Київ, Судак (Крим), Прилуки. Найвагомішою перемогою для дівчинки стало здобуте перше місце на конкурсі «Джерело надії», який проходив у Києві. Брала участь у телевізійному проекті, талант-шоу «Зірка фест» та зайняла почесне друге місце.

Крім вокалу Таня займається хореографією, бере активну участь у всіх можливих гуртках та районних святах. Мрія дівчинки - стати відомою на ввесь світ співачкою та радувати всіх своїми піснями.

Тетяна виступатиме сольно як вокаліст музичної школи на концерті до Дня молоді, який відбудеться в Згурівці 29 червня. Всього у заході будуть брати участь 22 учасника: 16 вокалістів, 2 реп-виконавця та 4 рок-гурти. Серед учасників присутні гості - згурівчани, які практично всі нині не є вихованцями ні музичної школи, ні районного будинку культури. Хед-лайнером заходу буде виступ спеціальних гостів концерту - знаного в Європі українського етно гурту ТаРута. Закінчить концерт фінальний номер, виконавці якого до самої події залишатимуться у таємниці.

Досягнення Тетяни Фенюк в 2013-2014 роках: 


  • Всеукраїнський конкурс «Джерело надій XV», м. Київ 28.09. 2013 р., І місце в номінації «естрадний вокал» (викладач Жалдак М.П.) у середній віковій категорії;
  • Всеукраїнський телевізійний конкурс «Зіркафест», м. Київ 12.10.2013 р., ІІ місце в номінації «естрадний вокал» (викладач Жалдак М.П.)  у віковій категорії 10-12 років;
  • Всеукраїнський конкурс «Соняшник» м. Київ 19.10. 2013 р., ІІ місце в номінації «естрадний вокал» (викладач Жалдак М.П.)  у ІІ віковій категорії
  • Міжнародний фестиваль молодіжного мистецтва «Мистецькі барви», м. Прилуки  4-6.01.2014 р., ІІІ місце в номінації «естрадний вокал» (викладач Жалдак М.П.) у віковій категорії 10-12 років.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.