четвер, 26 червня 2014 р.

Степан Кузьмич: будьмо єдиними в думках і вчинках!

…Тихо плаче Україна
Сльозами і кров’ю
Кат будує своє “завтра”
На горі людському
Гірко  плаче Україна  і тяжко ридає.
Своїх синів, що померли
Сльозами вмиває.
Плаче ненька Україна,
Плаче кожна мати
Та що сина відпустила 
Волю здобувати.
Тарас Шевченко

Громада Згурівщини глибоко сумує за українськими військовими, що загинули в літаку під Луганськом та загиблими під час проведення АТО на Сході і висловлює співчуття сім’ям загиблих.

За останні  роки нелюди знищили наше військо.  Але їм не вдалося знищити наш дух.  Дух українця-патріота, який прагне волі.

Як армію, так само  обкрадали і країну – цинічно, системно, мовчки. Крали все і скрізь: гроші, людські долі, здоров’я, життя людини, крали землю, не гребували нелюди нічим. Докрались.
Ніхто не цікавився  в яких умовах, за що  і чим живуть наші захисники. Як і чим вони воюватимуть  в разі агресії.

Час прийшов. Агресор  на нашій території. Спецпідрозділи російської армії, прикриваючись псевдосепаратиською ідеологією, відкрито грабують, вбивають українців на сході нашої території, роблять це зухвало та цинічно, підставляючи мирних громадян під кулі, викрадають українців, застосовують тортури до військових полонених.

В цей непростий для нашої держави час,  звертаюсь до громадян Згурівщини, до бізнесменів, власників сільгосппідприємств,  малого та середнього бізнесу, жителів нашого району. Загроза, яка нависла над Україною, сьогодні  вимагає  від усіх нас єдності, згуртованості, розуміння щодо збереження нашої держави.

Ми зараз переживаємо  найтрагічніші місяці  в житті нашої країни.  Протягом довгого часу рсіянами велася інформаційна, економічна, енергетична війна, а сьогодні з боку Росії - неприховані справжні воєнні дії, де вбивають наших українців. В цей час кожен з нас має запитати – що я можу зробити у цій ситуації?

Я гордий за наших земляків, які відгукнулися на заклики  допомогти нашому 11 батальйону територіальної оборони «Київщина».
Чому так сталося, що маємо анексію територій? А тому, що єдності не було. Політики, ділення України, маніпуляція людьми, фальсифікація виборів, непотріб у владі, на жаль, все це було. Але ми повинні вистояти і стати прикладом для всього світу.

Єдність – це не щось неможливе. Це коли в сім”ях злагода, коли батьки розуміють дітей, а діти батьків, коли в будинку живемо дружно, як одна сім”я.

Єдність – це коли є загальне розуміння того, що має бути сплачений податок.
Єдність – це коли заробітна плата не тіньова, а реальна, адже єдине розуміння необхідності життєдіяльності державних установ, армії, шкільних закладів, -  має бути як правило. Це сьогодні важливо для держави, для нашого району.

В цей час прошу віднестися до цих слів із відповідальністю:
- якщо ви патріот нашої Згурівщини та нації;
- якщо ви людина, яка прагне змін на краще;
- якщо ви хочете бути господарем на своїй Богом даній землі;
- якщо ви людина, яка прагне працювати на свою Батьківщину заради себе і прийдешніх поколінь;
- якщо ви людина козацького, Українського незламного духу, яка поважає свою мову, націю і традиції та історію, то будьмо єдиними  в думках  і вчинках.

Українська нація росте та стає сильною європейською нацією. Вірю у всіх нас, вірю в Україну.

Слава Україні!
Слава Героям!

Степан Кузьмич, голова Згурівської РДА.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.