вівторок, 17 червня 2014 р.

Багаторазовий лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Аліна Білошапка виступить на концерті до Дня молоді

Аліна Білошапка – випускниця Згурівського НВК-гімназія 2014 року, випускниця дитячої музичної школи 2012 року. Нині солістка РБК.

Палке бажання співати з’явилося в дівчини після того, як вона відвідала один із численних концертів музичної школи на чолі з Маргаритою Павлівною Жалдак. Тоді Аліна навчалася  за фахом «фортепіано» два роки, а на третій рік твердо вирішила перевестися на «естрадний вокал» та займатися співочою кар’єрою.  Із того часу дівчина  глибоко захопилася музикою. У 2012 році закінчила ДМШ з відзнакою.

Перше співоче змагання, яке відвідала Аліна - обласний конкурс дитячої творчості «Дебют» у 2006 році. А вже в 2012 році, на цьому ж конкурсі Аліна стала дипломантом та отримала почесну нагороду - медаль.

Аліна всебічно розвинута творча особистість. Крім співу  захоплюється образотворчим мистецтвом. Завжди бере активну участь у різноманітних олімпіадах, конкурсах та має блискучі результати.

За свою досить тривалу співочу кар’єру дівчина має численну кількість досягнень та подяк за значні здобутки: творчу та плідну роботу в галузі позашкільної освіти, за активну участь у районних та обласних масових заходах серед дітей та учнівської молоді. Що стосується досягнень в межах Згурівщини, то Аліна стала переможницею третього районного фестивалю-конкурсу молодих виконавців сучасної естрадної пісні «Пісенний вернісаж Згурівщини – 2010». У 2013 році стала дипломантом  районного фестивалю молодих виконавців сучасної пісні «Пісенний дивограй». Також на одному із всеукраїнських конкурсів Аліна була нагороджена грамотою Митрополита Київського і всієї України. Була учасницею телевізійного конкурсу «Крок до зірок».

У дитинстві дівчинка понад усе мріяла стати співачкою, але тепер заняття вокалом  - це лише хобі. Наслідуючи шлях своєї мами, у майбутньому Аліна хоче стати економістом. Але співати не перестане, ні в якому разі.

Також дівчина прагне  мати люблячу сім’ю, яка жила б в достатку, вірних друзів та хорошу професію. Мріє жити в добробуті, з мирним небом над головою, хоче подорожувати по всьому світу та ніколи не сумувати. Життєве кредо Аліни: «Проживи це життя не марно!».

Аліна Білошапка виступатиме як солістка РБК на концерт-вечірці до Дня молоді 29 червня. Загалом у цей день відбудеться 2 концерти: перший, який розпочнеться о 17:00 та головня подія дня - вечірній рок-концерт, який стартує о 21:00.

Всього у заходах будуть брати участь 24 учасника: 19 вокалістів, 1 реп-виконавець та 4 рок-гурти. Серед учасників присутні гості - згурівчани, які практично всі нині не є вихованцями ні музичної школи, ні районного будинку культури. Крім того, на вечірньому концерті до Дня молоді буде виступати оперна співачка із згурівським корінням - Тетяна Міюс.

Хед-лайнерами рок-частини будуть спеціальні гості - знаний в Європі український етно гурт ТаРута. Закінчить концерт фінальний номер, виконавці якого до самої події залишатимуться у таємниці.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.