пʼятниця, 20 червня 2014 р.

На сесії Згурівської районної ради заслухали селищного голову Ткачука

19 червня відбулася 42 сесія Згурівської районної ради VI скликання. В засіданні взяли участь 27 депутатів. На розгляд ради було винесено такі питання:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2014р.
2. Про  внесення змін до рішення районної ради від 23.01.2014 №268-36-VІ «Про районний бюджет на 2014 рік».
3. Про районну цільову Програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2014 – 2017 роки.
4. Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що відводяться в оренду гр. Мкртчяну Самвелу Вагричовичу для ведення фермерського господарства в межах Войківської сільської ради Згурівського району Київської області.
5. Про  затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що відводиться в оренду фермерському господарству «ДЕНИС» для ведення фермерського господарства в межах Аркадіївської сільської ради Згурівського району Київської області.
6. Про виконання плану роботи Згурівської районної ради за І півріччя 2014 року та затвердження плану роботи на ІІ півріччя 2014 року.
7. Про внесення змін до складу комісії районної ради з питань поновлення прав реабілітованих.
8. Про зняття з контролю рішень районної ради.
9. Різне.

За рахунок зменшення фінансування районної ради на 15 000 грн. та ЦРЛ на 27 100 грн, для потреб освіти було збільшено видатки у розмірі 42 100 грн.. Крім того, було знято з контролю 37 рішень райради, термін дії яких закінчився.

Як повідомлялося раніше, 16 червня, на спільному засіданні постійних комісій Згурівської районної ради депутати одноголосно (23 голоса) вирішили не виносити на розгляд сесії питання по скандальній землі в Середівці (про затвердження Технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок, що передаються в оренду для ведення фермерського господарства гр. Терещенку Анатолію Михайловичу на території Середівської сільської ради Згурівського району Київської області).

В "різному" депутати заслухали доповідь Згурівського селищного голови Ткачука Павла Івановича щодо законності встановлення торговельного павільйону на зупинці "Дитячий садочок" та його відповідності містобудівним вимогам. За словами очільника, наразі об'єкт відповідає всім вимогам і не становить небезпеку для дорожнього руху.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.