четвер, 19 червня 2014 р.

Студент КПІ Олександр Коноваленко виступить на концерті до Дня молоді


Народився Олександр в Усівці та закінчив місцеву школу з відзнакою в 2013 році. Нині студент Київського Політехнічного Інституту хіміко-технологічного факультету. Є солістом Згурівського районного будинку культури.

Співає хлопець з народження. Має красивий тембр голосу та блискучі вокальні дані. Завжди веде активну діяльність не тільки в межах рідного села, а й в районі.

Неабияку славу хлопцю принесла пісня «Три тополі», адже виконав він її неймовірно. Олександр взяв найвищі ноти, здивував усіх чистотою свого дзвінкого голосу, незважаючи на його юний вік. 

Коли хлопець подорослішав, впевнено піднявся на вищий рівень і взяв до виконання складніші композиції - справжні хіти світової сцени, пісні з репертуару Океану Езльзи, Григорія Лепса та інших зірок.

Бажання займатися вокалом настільки палке, що навіть обравши зовсім іншу спеціальність він не припиняє співати. Київський політехнічний інститут славиться високим рівнем самоврядування, організацією яскравих концертів та шоу серед студентства. Там також можна побачити виступи Олександра.

За свій вік хлопець вже став переможцем другого та третього районного фестивалю-конкурсу молодих виконавців сучасної естрадної пісні «Пісенний вернісаж Згурівщини – 2008 та 2010». У 2013 році отримав  звання дипломанта районного фестивалю «Пісенний дивограй».

На хіміко-технологічному факультеті дозвілля не так вже й багато, але хлопець, не зважаючи на це, знаходить час на успішне навчання, на реалізацію свого вокального потенціалу та на гру в футбол.

Олександр Коноваленко виступатиме як соліст РБК на концерт-вечірці 29 червня. Загалом у цей день відбудеться 2 концерти: перший, який розпочнеться о 17:00 та головня подія дня - вечірній рок-концерт, який стартує о 21:00.

Всього у заходах будуть брати участь 24 учасника: 19 вокалістів, 1 реп-виконавець та 4 рок-гурти. Серед учасників присутні гості - згурівчани, які практично всі нині не є вихованцями ні музичної школи, ні районного будинку культури. Крім того, на вечірньому концерті до Дня молоді буде виступати оперна співачка із згурівським корінням - Тетяна Міюс.

Хед-лайнерами рок-частини будуть спеціальні гості - знаний в Європі український етно гурт ТаРута. Закінчить концерт фінальний номер, виконавці якого до самої події залишатимуться у таємниці.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.