вівторок, 17 червня 2014 р.

Чаруючий голос Інни Рабосюк звучатиме на концерті до Дня молоді

Інна Рабосюк навчається в 11 класі Згурівської загальноосвітньої школи I-III ступенів. Цього року закінчила дитячу музичу школу за фахом "фортепіано".

Всі знають Інну як старанну, працьовиту, неординарну  та відповідальну дівчинку. У школі навчається на "відмінно", є ведучою на кожному святі, завжди веде активну діяльність не тільки в стінах школи, а й в районі.


Співає для себе та своїх близьких із самого дитинства, але серйозно почала цим займатися рік тому.  Ще змалечку батьки помітили, що дівчинка володіє непоганими вокальними  даними, проте ніколи не задумувалися над тим, щоб Інна почала опановувати музичну грамоту.


Минулої зими у школі проводилося районне змагання  КВК і за певних обставин дівчині довелося заспівати сольно, так і зародилася її співоча кар"єра. Талант дівчини помітив працівник РБК Горбач Юрій Миколайович, який відразу запропонував їй пройти прослуховування. З цього все й почалося.


За свій невеликий співочий шлях вже встигла здобути декілька нагород. У 2013 році дівчина вперше взяла участь у районному фестивалі молодих виконавців сучасної естрадної пісні "Пісенний дивограй" та  стала  дипломантом цього конкурсу. Також була учасником київського обласного фестивалю "Київщина молода". А цього року здобула свою першу перемогу на конкурсі "Пісенний вернісаж Згурівщини", де посіла І місце. Крім того Інна має ще декілька нагород за особистий внесок у розвиток культури Згурівщини та за участь у районних мистецьких заходах.


Вокал для дівчини тільки хобі, вона не хоче пов’язувати своє життя з цим заняттям. Інна ще в пошуках тієї справи, яка дійсно їй до душі. Мріє мати щасливу сім’ю та навчитися грати на скрипці.

Інна Рабосюк виступатиме як солістка РБК на гала-концерті переможців районного конкурсу "Пісенний вернісаж Згурівщини - 2014", який буде проходити 29 червня на День молоді в Згурівці. Загалом у цей день відбудеться 2 концерти: перший вищезгаданий, який розпочнеться о 17:00 та головня подія дня - вечірній рок-концерт, який стартує о 21:00.

Всього у заходах будуть брати участь 24 учасника: 19 вокалістів, 1 реп-виконавець та 4 рок-гурти. Серед учасників присутні гості - згурівчани, які практично всі нині не є вихованцями ні музичної школи, ні районного будинку культури. Крім того, на вечірньому концерті до Дня молоді буде виступати оперна співачка із згурівським корінням - Тетяна Міюс. Хед-лайнерами рок-частини будуть спеціальні гості - знаний в Європі український етно гурт ТаРута. Закінчить концерт фінальний номер, виконавці якого до самої події залишатимуться у таємниці.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.