вівторок, 24 червня 2014 р.

Аліса Сова запалить серця своїм неповторним вокалом на концерті до Дня молоді

Фантастичної вроди дівчина із казковим голосом, ведуча кожного свята, відмінниця, випускниця дитячої музичної школи  та солістка районного будинку культури, старанний кориспондент Згурівської Правди Аліса  Сова - давно стала улюбленою співачкою широкомасштабної аудиторії поціновувачів музики.

Із  посмішками на устах згадують зараз у її родині про те, як вперше помітили в Аліси зерна таланту. Здавалося б, сім"я так наближена до музичного мистецтва, а діти не співають. Бабуся відома на все село унікальним народним голосом, мама найкраща співачка шкільного хору, тато грає на усіх без винятку музичних інструментах! Аж ось і маленька Аліса дала про себе знати. Якось, займаючись звичними буденними справами , мама з татом почули світовий хіт Уітні Хьюстон - "I will always love you" у виконанні дзвінкого дитячого голосу. То була восьмирічна Аліса. Наступного ж ранку дівчинка вже стала ученицею першого класу згурівської музичної школи за спеціальністю "Естрадний вокал".

З того дня і почалося колоритне зіркове життя дівчинки. Чого тільки не зустріла вона на своєму шляху разом із викладачкою з вокалу Маргаритою Павлівною Жалдак, яка стала для Аліси вірною подругою і надійною підтримкою у кожному випробуванні. Адже зустрічалися і перешкоди. Був час, коли маленькій співачці доводилося виступати зі зламаною рукою! Але вона не знітилася. Справжні артисти долають труднощі із високо піднятою головою, як і зробила тоді юна Аліса.

Перша популярність прийшла до  дівчини із надзвичайно зворушливою піснею "Любимый папа". Тоді вона була найменшою учасницею усіх концертів і конкурсів, які поступово переростали із обласних у всеукраїнські, а потім і в міжнародні.  Вона впевнено отримувала перемогу за перемогою, нагороду за нагородою, підкорювала найвищі вершини,  щоб колись дістатися  апогею.

А нагород справді багато і важко визначити найвагомішу:  нагороджена Орденом Святого Митрополита Володимира всієї України,  більше десяти разів лауреат першої премії  у міжнародних та всеукраїнських фестивалях і конкурсах в Києві, Судаку (Крим), Дніпропетровську. А найголовніше - гран-прі у номінації "естрадний вокал" серед усіх вікових категорій (близько 160 учасників) в місті Ялта.

Цей колосальний досвід приніс не тільки кубки, медалі, дипломи і звання, а і багато зіркових знайомств. Аліса особисто спілкується із відомою українською співачкою Каріною Плай, учасником Євробачення, "Голосу країни" та "Нової хвилі 2010" українським оперним співаком Іваном Березовським, російською представницею "Нової хвилі 2009" Анною Малишевою, які дали дівчинці дуже важливі й доцільні поради з удосконаллення вокальних навичок і розвитку співочого майбутнього.

Час невпинно йде, Аліса розквітла і стала зовсім дорослою. Її кар"єра  давно вийшла за  межі монотонних музичних конкурсів  і стрімко перетворилася в незалежну арену численних досягнень.

Маленьким кроком до великих злетів стала реєстрація Алісиних даних в інтернеті на музичному порталі "Пісень світ". Талант молодої зірки швидко помітили і почали запрошувати її на різноманітні концерти, переважно у відомих закладах в центрі Києва: "Гідрозона", фестиваль-ресторація  "Диван", тощо. Скрізь видатні критики, серед яких і поважні зірки українського шоу-бізнесу, характеризували голос Аліси одним словом: "потужність". Після  її виступів у  них відбирало мову і перехоплювало дух, було ясно одне - у дівчини  грандіозне майбутнє.

Як  у кожної свідомої українки, у серці Аліси живе патріотизм. Для неї важливо відчувати себе потрібною Україні і робити усе можливе для її процвітання. Тому дівчина взяла участь у турі "Весна прийде" під гаслом "Україна Єдина", разом із фіналістом шоу "Україна має талант" Дмитром Масюченком та фіналістом дитячого Євробачення Костею Flash. Яскраві концерти за їх участі зібрали чималі кошти на підтримку української армії. А у фіналі, під крилом синьо-жовтого прапора, лунала пісня наших земляків Олександра Мандрики і Валерія Барана "Пісенний дивограй".

Але, безумовно, найважливіший етап у творчості Аліси Сови - зустріч із продюсером. Бахтіяр Гюльмамедов довго шукав солістку для свого гурту "Знак девы",  влаштовував численні прослуховування, зустрічався із  найрізноманітнішими співачками, але ніяк не міг визначитися, у кожної не вистачало заповітної іскри. Аж ось, доля зробила йому подарунок у вигляді казкової Аліси і він чітко вирішив зробити дівчину загальнонаціонально відомою. Тепер вони разом впевнено крокують до мети.

Допомагають їм у цьому аранжувальник Руслан Бащенко, який водночас працює над аранжуваннями для Віктора Павліка та  Ігор Добрянський - звукорежисер якісної студії звукозапису "Ван-Гог", яка чула голоси Сергія Жукова (Руки Вверх), Камалії, Віктора Павліка, Алли Кудлай та інших зірок української естради, серед яких тепер і Аліса.
Команда  майже записала альбом і вже готовий сценарій для першого кліпу.

На цьому досягнення дівчини тільки починаються, хоча вона вже має не тільки славу, а і визнання, адже неодноразово на концертах увесь зал їй аплодував стоячи!

Аліса Сова виступатиме як солістка районного будинку культури на концерт-вечірці 29 червня. Загалом у цей день відбудеться 2 концерти: перший, який розпочнеться о 17:00 та головня подія дня - вечірній рок-концерт, який стартує о 21:00.

Всього у заходах будуть брати участь 24 учасника: 19 вокалістів, 1 реп-виконавець та 4 рок-гурти. Серед учасників присутні гості - згурівчани, які практично всі нині не є вихованцями ні музичної школи, ні районного будинку культури. Крім того, на вечірньому концерті до Дня молоді буде виступати оперна співачка із згурівським корінням - Тетяна Міюс.

Хед-лайнерами рок-частини будуть спеціальні гості - знаний в Європі український етно гурт ТаРута. Закінчить концерт фінальний номер, виконавці якого до самої події залишатимуться у таємниці.

Автор: Олена Сова
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.