пʼятниця, 13 червня 2014 р.

Вікторія Панасюк запалить публіку на концерті до Дня молоді

Вікторія Панасюк навчається в 11 класі Згурівської загальноосвітньої школи I-III ступенів. Є учасницею І-го щорічного Всеукраїнського мото-рок-фестивалю "FOLLOWING WIND" у Згурівці.

Професійно вокалом дівчина ніколи не займалася, але це заняття завжди пробуджувало в неї неабияку цікавість. У початкових класах відвідувала співочі гуртки та мріяла навчитися грати на гітарі. Тоді Віка навіть не могла подумати, що нині буде грати та при цьому ще й співати. Останнім поштовхом до вивчення гри на гітарі став поява нового молодіжного серіалу «Ранетки», де дівчата створили свій гурт та вправно грали на гітарах. Тоді ще маленька Віка твердо вирішила, що буде вчитися цьому заняттю. І ось тепер вже понад 6 років дівчина грає на гітарі та співає.

Досягнень по вокалу Вікторія не має, але цього року вона стала учасницею фестивалю-конкурсу «Пісенний вернісаж Згурівщини – 2014». Має декілька досягнень з гітари, адже відвідувала музичну школу 4 роки за цим же фахом. У 2009 році здобула 1 місце на районному конкурсі «Весна музична». Має декілька подяк за проявлену творчу активність, за високі досягнення в районних та обласних масових заходах серед дітей Київщини.

У минулому гітаристка одного з місцевих гуртів. Це було досить неочікувано для кожного, адже раніше ніхто із дівчат не наважувався взятися за цю копітку працю. Сила таланту, краси та беззаперечна індивідуальність принесла дівчині неабиякий успіх.

Віка не хоче пов’язувати своє життя з музикою. Мріє побувати скрізь, подорожуючи по світу.

Вікторія виступатиме як вокаліста на концерт-вечірці 29 червня. Загалом у цей день відбудеться 2 концерти: перший вищезгаданий, який розпочнеться о 17:00 та головня подія дня - вечірній рок-концерт, який стартує о 21:00.

Всього у заходах будуть брати участь 24 учасника: 18 вокалістів, 2 реп-виконавця та 4 рок-гурти. Серед учасників присутні гості - згурівчани, які практично всі нині не є вихованцями ні музичної школи, ні районного будинку культури. Крім того, на вечірньому концерті до Дня молоді буде виступати оперна співачка із згурівським корінням - Тетяна Міюс.

Хед-лайнерами рок-частини будуть спеціальні гості - знаний в Європі український етно гурт ТаРута. Закінчить концерт фінальний номер, виконавці якого до самої події залишатимуться у таємниці.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.