вівторок, 24 червня 2014 р.

Тетяна Міюс порадує згурівчан своїм оперним голосом на Дні молоді

Тетяна Міюс народилася в Згурівці та закінчила місцеву ЗОШ І-ІІІ ступенів. Із самого дитинства мріяла стати жінкою-космонавтом, їй подобалось відкривати щось нове, незвідане, цікаве. В музичну школу вперше пішла за компанію з подружкою і в той день залишилась на уроках. Тоді вільних місць за класом «фортепіано» не залишилось, тож дівчинка пішла на те, що було - вчитися грати на баяні. Таке було сильне бажання займатися музикою.

Лише через півроку батьки дізнались про те, що Таня повноцінно відвідує музичну школу . Дирекція та педагогічний колектив школи відразу ж помітили неабиякий талант дівчинки, тому вибору у батьків не залишилось й довелося підтримати ідею та нове захоплення дитини. Результати та наполеглива праця не забарились, через рік дівчинка починає активну творчу діяльність - бере участь в різноманітних районних обласних конкурсах, концертах, фестивалях та здобуває перші важливі перемоги.

Перше звання лауреата Тетяна здобуває в дуеті з Мариною Конопацькою на відомому обласному конкурсі «На струнах веселки». У наступному році Таня пробує свої сили виступити сольно на цьому ж конкурсі та займає перше місце в номінації «Естрадний вокал» (доросла вікова категорія). В подарунок отримує путівку до Туреччини, де знайомиться з Дмалілем Мустафою та чудовим професійним складом музикантів, співаків, педагогів зі всієї України. Тані пропонують спробувати свої сили в столиці.

Повернувшись додому Тетяна відразу ж загорілася ідеєю переїхати в Київ на подальше навчання. У результаті декількох складних прослуховувань та іспитів після 6 класу Згурівської ЗОШ, дівчина стає студенткою факультет музичного мистецтва Київської Дитячої Академії Мистецтв. З того часу починає займатись класичним оперним вокалом та оволодіває грою на фортепіано, гітарі, блок-флейті, диригуванням. Бере участь вже в міжнародних конкурсах та стає неодноразовою  переможницею, але вже в в категорії «Оперний спів». Була степиндіанткою Київського міського голови Олександра Омельченка в номінації «Майбутнє України».

В 2006 році закінчивши КДАМ пробує свої сили в НМАУ ім.Чайковсьокого (консерваторія). Всі знайомі вказують Тані на те, що вона ще дуже юна для консерваторії та радять йти на підкурс. Але згурівчанка ризикує й таки подає заявку на головний набір. Вступні іспити здає успішно та стає наймолодшою студенткою на курсі оперного співу вокальної кафедри. В студентські роки Тетяна Міюс наполегливо навчається та працює. Два роки була солісткою хору в Київському театрі Оперети, а також різних співочих колективах м. Києва.

В 2011 році закінчує Київську Консерваторію та отримує диплом з відзнакою. Того ж року доля підносить щасливий квиток в Європу - можливість взяти участь у прослуховуванні на світовій сцені. Через півроку Таню запрошують на контрактній основі в оперний театр міста Грац (Австрія). Через рік вона стає членом оперної студії для молодих виконавців, а з нинішнього року співає в основному складі театру Oper-Graz. На даний момент це не є фінальною крапкою в кар’єрі талановитої згурівчанки, з наступного року Тетяна планує гастролювати та виступати на інших сценах відомих світових оперних театрів.

У Згурівку на День молоді Тетяна приїде спеціально для того, щоб подарувати землякам надзвичайно патріотичну пісню під час вечірнього концерту, який розпочнеться о 21:00. У цей день в районному центрі відбудеться цілих 2 концерти:


  • 17:00 - 18:30 - урочиста частина та гала-концерт переможців районного конкурсу "Пісенний вернісаж Згурівщини - 2014";
  • 21:00 - 00:00 - концерт-вечірка за участі популярних згурівських рок-гуртів, солістів, реп-виконавців та головних гостів заходу - гурту ТаРута.

Всього у заходах будуть брати участь 24 учасника: 19 вокалістів, 1 реп-виконавець, 4 рок-гурти та  молодіжний танцювальний колектив.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.