вівторок, 6 травня 2014 р.

У Згурівському дендропарку з’явились сміттєві баки

4 травня у згурівському дендропарку було встановлено понад 40 сміттєвих баків. Таким став наступний етап спільної екологічної діяльності активістів Народної ради, молоді, підприємців та небайдужих жителів району. Всього волонтерами було виготовлено близько 100 таких баків. Іншу частину планують встановити у вихідні дні після 9 травня.

Зручні у використанні урни були встановлені на основних алеях: від центру у напрямку кафе «Острів», до музичної школи, Згурівської ЗОШ. У процесі встановлення взяли участь: Вадим Остапенко, Сергій Скринник, Андрій Панасенко, Антон Тимченко, Едуард Нікончук, Олександр Буромський, Сергій Гончаренко, Ольга Сидоренко-Гембаровська, Олена Буромська, Олександр Чемерський.

Нагадуємо, що це вже не перші кроки екологічного руху в Згурівці. Так, раніше активісти неодноразово проводили суботники у дендропарку, а разом з учнями Згурівської ЗОШ та Згурівським НВК розробили та розмістили у парковій зоні понад 70 креативних табличок-стоперів, які закликають не смітити. Відтепер навіть лінивий зможе знайти сміттєвий бак у парку.

Активісти дякують за надану матеріальну підтримку та допомогу у виготовленні сміттєвих баків:

  1. Металобазі (пункт прийому металобрухту ) – за надання матеріалів за зниженими цінами. Частину основ для урн було передано безоплатно;
  2. Сергію Логвиненку – за матеріальну допомогу та надану фарбу;
  3. Петру Котенку – за надану матеріальну допомогу;
  4. Володимиру Краснощоку – за надану фарбу;
  5. Родині Шуляренко – за надані матеріали;
  6. Івану Цаху – за надані матеріали;
  7. Володимиру Йосипку – за наданий транспорт для встановлення сміттєвих баків;
  8. Юрію Івченку – за надану фарбу.

На волонтерських засадах виготовляли урни (слюсарні та зварювальні роботи): Микола Куций, Арсен Дибань, Олександр Толстой, Олександр Івченко, Олександр Балабан, Олександр Кучура, Сергій Скринник, Анатолій Коваленко, Андрій Панасенко, Руслан Кулініч, Антон Тимченко, Володимир Трохименко, Сергій Перевертун.

Звіт про використання зібраних коштів активісти обіцяють оприлюднити найближчим часом. Крім того, у магазинах району (11) шт., у приміщенні адміністрації, Згурівської ЗОШ та Згурівського НВК було встановлено благодійні скриньки. У присутності громади ці скриньки було відкрито та підраховано зібрані кошти, які також пішли на виготовлення баків та табличок-стоперів. Детальніше про це читайте у матеріалі Аліси Сови.

Фотозвіт Ольги Сидоренко-Гембаровської

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.