понеділок, 26 травня 2014 р.

Стоїмо на варті законного використання землі

...А тим часом перевертні
Нехай підростають
Та поможуть москалеві
Господарювати,
Та з матері полатану
Сорочку знімати.
Помагайте, недолюдки,
Матір катувати...

(Т.Г.Шевченко  9 жовтня 1843 рік. Березань.)

24 травня, в переддень виборів, в надвечірній час відбувася земельний конфлікт на території Середівської сільської ради.

Всі знаєте, з особистої практики і не помилюсь в тому, що оці сплановані накладки у земельних питаннях на  Згурівщині - питання повсякденне і впеклось людям так, що слів виразити просто не вистачає. Осточортіло. Вже воно смердить, а це питання так і не вирішено. Так і сталося на Середівських чорноземах. Після видачі всієї дозвільної документації різними інстанціями на оренду земельної ділянки одному громадянину, через деякий  час видається іншому громадянину.  Всі без виключення ці інстанції знають, що дана ділянка вже має орендаря і свідомо виконують свою чорну справу в користь іншого орендаря.

Коли я приїхав на місце цього нелюдського дійства, то побачив те, чого ще за період своєї двадцятирічної практики в землеробстві не зустрічав. Трактори сучасного виробництва, самої високої на цей час продуктивності,  передискували, знищили посів кукурудзи в розвитку трьох пар листочків на площі близько 50 га.


В КОГО ПІДНЯЛАСЬ РУКА ЗНИЩУВАТИ ХЛІБ?
КОГО НЕ НАВЧИЛИ БАТЬКИ ЛЮБИТИ ЗЕМЕЛЬКУ НАШУ, ОКРОПЛЕНУ ПОТОМ ТА КРОВЮ ГЕРОЇВ НАШИХ?
ГРІХ ВЕЛИКИЙ ПЕРЕД БОГОМ ЗА ТАКИЙ ЗЛОЧИН.

Через годину-другу на захист приїхало близько 20 фермерів зі всієї Згурівшини, активісти Майдану, дрібні землевласники, небайдужі  наші земляки. Був наш український прапор, який пройшов Майдан із надписом «ЗГУРІВКА». Я був гордий тим, що ми маємо таких сміливих та небайдужих людей, які готові стати на захист родин одне одного, та на захист ЗАКОНУ.

Свавілля було зупинено, але  більша частина хліба була знищена і крапка не поставлена.
Зараз це робота правоохоронних органів та влади - врегулювати це надспірного питання  в юридичному напрямку, а на захист своїх прав має ставати вся громада. В громаді сила. Дорогі земляки, не будьте байдужими, вcтавайте з колін. Згурівко, будь завжди сильною своїми патріотами!

Ще не вмерла України ні слава ні воля…


Не вмре ніколи ні слава,  ані воля на нашій Згурівщині.
Це мають пам’ятати і знати всі для кого недостатньо смертей українців – патріотів, які віддали своє життя за кожного з нас, за нашу землю-годувальницю, за майбутнє наше.

Сказати хочеться більше, переповнюють емоції...


Слава Героям! Герої не вмирають!


Фотозвіт з місця події

                                                             Степан Кузьмич, голова Згурівської райдерадміністрації.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.