вівторок, 6 травня 2014 р.

Активісти підрахували зібрані кошти на благоустрій Згурівки

Вчора, 5 травня, у Згурівській гімназії та середній школі відбувся підрахунок коштів, які збиралися згурівськими активістами для організації благоустрою райцентру.

Всього  налічувалося 14 опломбованих скриньок. Вони були розташовані в одинадцяти магазинах, а саме: супермаркет «Наш край» , магазин «Сан Райз» (2 скриньки), магазин «Максим» , квіткова крамниця «У Снітка», «Піцерія», адміністрація, магазин «У Роми», ТЦ «Жовтневий», магазин Сидоренків, магазин Гаркавого (по 1 скриньці). Також по 1 скринці було розставлено у вищезгаданих навчальних закладах та приміщенні РДА.

Відкривалися скриньки публічно. У підрахунку взяли участь учні старших класів Згурівської гімназії: Ткаченко Ірина, Білошапка Аліна, Кошіль Олександра та середньої школи: Сидоренко Ірина, Григор Анна, Сова Анна, Добровольська Дарина, Сова Євген, Сова Аліса, Рабосюк Інна, Прянікова Влада, Олійник Юлія, Малицька Іванна, Стукало Оксана та деякі вчителі школи.

За підрахунками всього назбирали 2362 грн. 60коп. Зазначимо, що опломбовані скриньки стояли в закладах із 10 квітня по 5 травня. Зібрані кошти підуть на матеріали для облаштування сміттєвих баків, а саме: фарба, пензлики, шурупи, самі урни і т.п.

Дякуємо усім свідомим людям, що долучилися! Кожна гривня - це ваш особистий вклад у процвітання рідного селища. Сподіваємося, що подібна акція не буде останньою і усі бажаючі натхненно проявлятимуть ініціативу бути корисними.

Фотозвіт Ольги Сидоренко-ГембаровськоїНемає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.