субота, 31 травня 2014 р.

Свято останнього дзвоника минуло у Згурівському НВК "Гімназія - школа І ступеня"

30 травня в Згурівському НВК "Гімназія - школа І ступеня", як і в інших школах району, пройшло свято Останнього дзвоника.

Незважаючи на погану погоду, настрій у присутніх був піднесений.

Урочиста лінійка традиційно, після виконання гімнів України та навчального закладу, розпочалася виступом директора Чужі Віри Миколаївни, яка також представила гостей свята: Степана Степановича Кузьмича - голову Згурівської районної державної адміністрації, Циганок Людмилу Василівну - методиста районного відділу освіти.

Учасники вшанували Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. Після цього відбулася церемонія нагородження учнів, які показали високий результат на олімпіадах та конкурсах різних рівнів, а також їх учителів Дипломами від Директора департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Н.І. Клокар та в.о. ректора Київського обласного інституту післядипломної освіти Є.М. Бачинської.  

Загалом 23 із 176 учнів (13% або кожен восьмий) показали високий результат у навчанні та були нагороджені Похвальними листами.

Сумним це свято стало для 11 одинадцятикласників, які в цьому році починають свій шлях у доросле життя. Випускники на чолі з класним керівником Прокопенко Іриною Олександівною провели церемонію прощання з партою. Після цього молоді люди подарували глядачам прощальний вальс. Завершилися урочистості спаленням шкільного розкладу та лунанням  Дзвоника, який ознаменував завершення навчального року.

Детальний фотозвіт можна переглянути в офійних спільнотах Згурівського НВК "Гімназія - школа І ступеня" у соціальних мережах VK або Facebook.  
   


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.