четвер, 29 травня 2014 р.

Малоберезанська ЗОШ вшанувала "Небесну Сотню"

26 травня в селі Мала Березанка, що на Згурівщині, в місцевій загально-освітній школі, було відкрито меморіальну дошку пам'яті "Небесної Сотні".

Ідея створення дошки пам'яті, належить педагогічному складу Малоберезанської ЗОШ та її учням. За надання стендів учні завдячують вчительці історії та за суміцниством директору Гошві Тетяні та учительці фізичної культури Ващенко Марії.

Пошуком в мережі фото героїв та роздруківкою займалась учителька Української мови та літератури Рокоча Тетяна. Оформленням, поклейкою на стенди фотокарток та підписом героїв і знаходженням про них інформації займались учні, зокрема Рокоча Олександра, Лишко Анастасія, Чубар Людмила, Коханевич Лідія та Ладченко Каріна. Геніальна проза на стенді під виглядом вірша "Простіть", належить вчителю фізики цього навчального закладу Ващенку Анатолію.

Дуже приємно відзначити, що в селі, де колись існував осередок козаччини, місцеві жителі і досі не забувають хто вони, з якої країни та де народились. Варто також зазначити, що завдяки правильному вихованню педагогічного колективу діти в цьому селі будуть сповідувати патріотичні цінності та виховувати наступні покоління в національному дусі.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.