понеділок, 26 травня 2014 р.

Вибори Президента України: результати голосування в Згурівському районі

25 травня відбулися позачергові вибори Президента України. На момент закриття дільниць у Згурівському районі проголосувало 67% виборців, а до опівночі ДВК вже підрахували всі бюлетені. Всього із зареєстрованих 15633 виборців в голосуванні взяло участь 10486 жителів району.

Результати голосування практично збігаються із загальноукраїнськими. Так, найбільшу підтримку в районі отримав Петро Порошенко - 60%, Юлія Тимошенко набрала 16,1% голосів, Олег Ляшко - 11,2%, Анатолій Гиценко - 4,2%, Сергій Тігіпко - 1,6%, Олег Тягнибок - 1,5%. Всі інші кандидати отримали менше одного відсотка та всі разом набрали 5,4% голосів виборців.


Найбільше виборців у районі прийшли на виборчі дільниці в Олександринівці  - 85,5%, Малому Круполі - 83,9% та Черевках - 82,2%. Наймеша явка була зафіксована в Старій Оржиці - 52,4% та Пасківщині - 59,8%. У Згурівці на дільницях явка була наступною: БДЮТ (колишня гімназія) - 63,8%, Згурівська ЗОШ - 62,5% та селищна рада - 61,5%. Найбільша кількість людей, що виявили бажання голосували на дому (нездатні самостійно пересуватися) припала на Войкове Усівку, 88 та 70 чоловік відповідно.


Інфографіка результатів голосування по виборчих дільницях району


Вибори можуть закінчитись на першому турі, тому Петро Порошенко має всі шанси бути інавгурованим вже найближчим часом. Так, у штабі кандидата не бачать ані найменших перешкод для встановлення результатів виборів президента в найкоротші терміни. Про це на брифінгу в понеділок розповів начальник юридичного департаменту штабу кандидата Роман Зварич.

"Я не бачу анінайменших проблем, щоби цей процес відбувся швидко. Я хочу наголосити: на сьогодні немає жодної судової справи (щодо оскарження результатів виборів – ред.). По всіх судах питання виборів закрито", - сказав Зварич.

Він нагадав, що ЦВК за законом має 10 днів на оприлюднення результатів виборів. Водночас у штабі сподіваються, що це буде швидше.

"З дати офіційного оголошення ЦВК результатів виборів через 5 днів може відбутися інаугурація Дуже орієнтовна дата - 9-10 червня", - сказав Зварич. За його словами, дату ще не обговорювали з самим  Порошенком.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.