субота, 24 травня 2014 р.

Час зробити вибір за Україну

Шановні земляки!


Наближається дуже відповідальний день для кожного з нас - завтра, 25 травня відбудуться позачергові вибори Президента України.

Мабуть Ви помітили, що чи не вперше районна влада не займалася передвиборчою агітацією, не чинила тиск на держслужбовців, вчителів, лікарів, не використовувала адмінресурс задля того, щоб якийсь кандидат мав перевагу. Таке особисте рішення прийняв я та голова райдержадміністрації Степан Кузьмич. Мир та спокій у районі, а також воля кожного земляка є головними пріоритетами для нас.

Але всього цього замало. Нині майбутнє України – залежить лише від кожного з Вас, дорогі українці! Сподіваюся на свідомість та відповідальність кожного!

Прийдіть на вибори. Зробіть це без вагань, відкиньте особисту антипатію до політики й політиків, подумайте про майбутнє своїх дітей, якою мовою вони розмовлятимуть. Зараз не час «противсіхів», не час на війну між братами. Ми не можемо дати ворогові навіть найменший шанс топтатися по могилах наших предків і далі проливати кров українців. Прийдіть на вибори й зупиніть це! Давайте доведемо, що ми є, ми будемо й нікому нас не осилити!

Беріть на себе відповідальність. Друзі, кожен повинен зрозуміти, що галочка навпроти прізвища кандидата – це не просто значок, це знак, що ми беремо на себе відповідальність за того, кого беремо на роботу Гарантом Конституції. Обираючи Президента пам’ятайте про золоті батони й Міжгір’я, Пшонку-Цезаря, розкіш тих, хто думав правити вічно й відверто вважав нас рабами. Не обирайте нового Януковича! Без сумніву, народ змете його, але це буде надто дорого коштувати.

Чи варто голосувати як більшість, за «прохідних» кандидатів, яким малюють високі рейтинги? Це особиста справа кожного, але чи особистий вибір? Чи до кінця він зважений? Не впевнений. Голосуйте так, як Вам підказує серце патріота та розум прагматика, а не як диктують інші!

І завершити це звернення хотів би козацьким прислів’ям: «Коли всім народом дмухнути, то ураган буде». Друзі, давайте на повні груди! Слава Україні!

Євген Чубук, голова Згурівської районної ради.

1 коментар:

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.