понеділок, 19 травня 2014 р.

У Згурівці створено батальйон добровольців для оборони селища

У Згурівці створено батальйон добровольців, який буде допомогати міліції охороняти громадський порядок та протидіяти ворогові у випадку агресії чи військових дій. Організаційні збори батальйону відбулися 17 травня у великому залі райдержадміністрації. Бажаючі захищати рідну землю заполонили практично всі місця в залі.

Батальйон очолив голова райдержадміністрації Степан Кузьмич, першим заступником та керівником штабу став військовий комісар району Юрій Черв'як. Організаційними питаннями батальйону було визначено голову Народної Ради - Петра Котенка. Передбачається, що батальйон розширбватиме свою географію на села району, вних будуть створені територіальні загони.

До складу батальйону увійшли активісти Народної Ради та Євромайдану, Самооборона Згурівки, військовий комісар, ветерани-афганці, мисливці, голова та депутати районної ради, голова райдержадміністрації й державні службовці, освітяни, лікарі, аграрії, перевізники, демобілізовані згурівчани, підприємці, а також всі небайдужі чоловіки району. Очікується, що реальний склад батальйону налічуватиме 100-150 чоловіків.

Для добровольців у післяробочий час буде проводитись військово-патріотичний вишкіл. На випадок військових дій батальйон буде працювати як партизанський загін. У плани добровольців також входить обладнати блокпости на головних в'їздах в селище та організувати на них цілодобове патрулювання. Крім того, передбачається, що бійці батальйону можуть мати свою військову форму.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.