середа, 14 травня 2014 р.

Активісти встановили другу чергу сміттєвих баків у Згурівці

11 травня активісти екологічного руху встановили близько 40 сміттєвих баків у згурівському дендропарку. Урни були розставлені вздовж парку по вул. Українська; біля музичної школи, садочка "Веселка" та на каштановій алеї. Крім того, всі баки були пофарбовані та прикрашені креативними малюнками.

У процесі встановлення взяли участь активісти: Вадим Остапенко, Валентина Остапенко, Сергій Скринник, Сергій Панасюк, Дмитро Стукало, Олексій Корж, Олег Черненко, Сергій Гончаренко, Тетяна Цах, Ольга Сидоренко-Гембаровська, Олена Буромська, Олександр Чемерський, Світлана Сасин, а також учні Згурівської ЗОШ: Денис Григор, Любов Баранишина, Аліса Сова, Інна Рабосюк, Оксана Кушніренко, Марія Чорна, Аліна Кононенко, Валентина Ребченко.

4 травня активістами вже було встановлено 40 урн у парковій зоні. Всього волонтерами було виготовлено близько 100 таких баків. Остнню - третю частину сміттєвих баків активісти планують встановити 18 травня (неділя), тож запрошують всіх небайдужих до приємної та цікавої суспільної роботи. Збір планується о 10:00 у центрі.

Нагадуємо, що це вже не перші кроки екологічного руху в Згурівці. Так, раніше активісти неодноразово проводили суботники у дендропарку, а разом з учнями Згурівської ЗОШ та Згурівським НВК розробили та розмістили у парковій зоні понад 70 креативних табличок-стоперів, які закликають не смітити. Відтепер навіть лінивий зможе знайти сміттєвий бак у парку. Самі урни були виготовлені згурівчанами на волонтерських засадах, а матеріал був придбаний за рахунок благодійних внесків небайдужих односельчан та підприємців.

Надзвичайно тішить те, що вже є дуже багато відгуків від згурівчан стосовно реалізованого екоактивістами. "Видно, що молодь серйозно взялася за цю справу. Дуже сподобалося те, що урни пофарбували не тільки  в один колір, а й зобразили різні візерунки та смайлики. За мій вік ще не було такого, щоб люди йшли та посміхалися до урн", зазначає випадковий згурівчанин.

Отже, результат помітний. Вважаємо, що не варто зупинятися на досягнутому та йти далі до поставленої мети. Читота й порядок Згурівки залежить від кожного з нас.

Аліса Сова


Фотозвіт Ольги Сидоренко-ГембаровськоїНемає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.