понеділок, 12 травня 2014 р.

Відома найспортивніша сім'я району


У суботу, 10 травня, в приміщенні ФОКу Згурівської ДЮСШ за підтримки Згурівської райдержадміністрації та районної ради відбувся фестиваль спортивних сімей району «Мама, тато, я – спортивна сім’я!».

Незважаючи на невелику кількість учасників заходу, сміливо можна сказати, що свято вдалося. Батьки та їх діти випробували себе у різнопланових конкурсах на швидкість, вправність, ерудованість та витримку.

Спортивні естафети подарували учасникам багато посмішок та позитивних емоцій, сім’ї змагалися злагоджено та шалено підтримували одне одного під час проходження дистанції. Тому варто вважати виконаним головне завдання змагань – об’єднати родини в єдиному спортивному запалі, поспілкуватися та зарядитися позитивом.

Переможцем районного фестивалю стала сім’я Тарасенків з Нової Олександрівки. Таким чином, невдовзі краща спортивна сім’я району стане учасником обласного змагання, яке відбудеться 17 травня в місті Вишневе. Другу сходинку посіла родина Гунько з Турівки, а третю – найчисленніша сім’я Сурду з Великого Круполя.

Переможці та учасники фестивалю були нагороджені цінними подарунками, іграшками, солодощами та грамотами райдержадміністрації та райради.

Євген Волочнюк

Фотозвіт заходу


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.