неділя, 4 травня 2014 р.

В Малій Березанці розіграли Кубок козацького краю

Вчора, 3 травня в селі Мала Березанка відбулися футбольні змагання "Кубок козацького краю". Варто зазначити, що турнір є традиційним у Згурівському районі і цьогоріч проходить вже вчетверте, радуючи своєю особливістю всіх учасників та гостей заходу.

Насамперед хотілося б подякувати організаторам свята, які надали цьому заходу своєрідної атмосфери та колориту. Це Кучеренко Микола та Рокочий Олександр, саме завдяки їхньому керівництву пройшов розіграш футбольного трофею. Спонсорську підтримку заходу надали ДП "Малоберезанське" та народний депутат Сергій Міщенко, якого на самому заході представляв депутат райради Олександр Дерунець. Нагадуємо, що Міщенко пройшов до Верховної Ради від Блоку Юлії Тимошенко по округу №99. На сьогоднішній день нардеп очолив Луганський виборчий штаб Петра Порошенка.

Сам "Кубок козацького краю" має символіко-історичну назву, оскільки в село, де він проводиться (Мала Березанка) відноситься до культурної спадщини України та українського козацтва кінця ХVII та було засноване реєстровими козаками. Саме тому трофеєм цього турніру є символ козацької влади -  булава, яку між собою розігрують команди. Ідея створення всіх чотирьох кубків належить жителю села - Ігору Яценку, який власноруч виготовив всі ці витвори мистецтва.

Як правило, на цьому турнірі беруть участь чотири команди району. В цьому році ними були ФК "КІС-АГРО" (с.Безуглівка), ФК "Садовод" (с.Нова Олександрівка), ФК "Супій" (с.Мала Супоївка та с.Жуківка) та господарі турніру ФК "Кристал" (с.Мала Березанка). Шлях до трофею організатори проклали наступним чином: за допомогою жереба учасники поділилися на дві півфінальні пари, це ФК "Садовод" проти ФК "КІС-АГРО" та ФК "Кристал" проти ФК "Супій".

Перемогу в першій парі здобув з рахунком 3:0 здобув "Садовод". У двобої другої пари переможцем упевнено вийшов "Кристалу", забивши 4 м'ячі та не пропустивши жодного. Третє та четверте місце розіграли між собою пари які програли півфінальні матчі, це ФК "КІС-АГРО" та ФК "Супій". Перемогу під час серії післяматчевих пенальті здобули гості зі с. Безуглівка, ну а 4 місце дісталось ФК "Супій".

Фінальну пару склали ФК "Кристал" та ФК "Садовод". З рахунком 2:1 у цьому складному та напруженому матчі головний трофей здобув  ФК "Кристал". Таким чином цьогоріч перша булава залишається в селі батьків-засновників цього незвичайного турніру.Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.