понеділок, 19 травня 2014 р.

Згурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів відзначила 80-річчя

Рідна наша школа – наша друга мати. 

Кожного дня ми приходимо до школи, йдемо просторими коридорами і навіть не підозрюємо скільки всього бачили ці стіни, скільки змін та подій  пережили, скільки зустріли облич.  

80 років тому, 12 травня 1934 року народний комісар освіти України підписав декрет про переформування освітніх закладів, у тому числі і районного центру Згурівки Полтавської області. З того часу наша рідна школа стала окремим навчальним закладом – середньою школою. 

Цього року ми святкуємо  її День народження, ювілей – 80 років. Захід відбувся в п’ятницю 16 травня. У цей день школа отримала побажання та подарунки від численної кількості гостей, серед них: голова Згурівської районної державної адміністрації Кузьмич Степан Степанович, голова районної ради, випускник школи 2004 року Чубук Євген Олександрович, голова селищної ради Ткачук Павло Іванович, начальник відділу освіти Бойко Віктор Анатолійович, головний науковий співробітник лабораторії профільного навчання та професійних консультацій, доктор педагогічних наук Піддячий Микола Іванович, а від імені колишніх директорів школу вітав Малафій Юрій Борисович. Відвідали захід та привітали зворушливими словами й ветерани педагогічної праці, багато з яких також були випускниками закладу. Від імені випускників 60-х років виступила Погребна Таміла Петрівна.

Привітання звучали й від імені учнів Згурівської школи. Чудовими піснями порадували всіх присутніх Аліса Сова та Інна Рабосюк. Запальний танок «Сонце нам сяє» подарували учениці 10-Б класу. Проникливим віршем «Школи ювілей» поділилася з гостями учениця 8 – Б класу Барсук Юлія. Також свій власний вірш презентувала для усіх гостей учениця 10 – Б класу Марія Чорна. 

Ведучі свята: Бойко Н.., Назимок Л., Сова Аліса та Рабосюк  Інна. Протягом свята панувала атмосфера доброзичливості, теплоти та сімейного щастя. В одну велику родину всіх поєднало слово «школа».   Учень 11 класу Сова Євген та учениця 1 – класу Тесля Анастасія нагадали всім присутнім незабутній шкільний дзвін. Для всіх гостей педагогічний колектив Згурівської загальноосвітньої школи I-III ступенів подарував пісню «А ми бажаєм Вам добра».

По закінченню свята  пролунав гімн Згурівської ЗОШ у виконанні учениці 10 – Б класу Аліси Сови. Слова та музика Горбача Юрія Миколайовича. На завершення учні школи та випускників різних років навчання з’єдналися у мрійливому  вальсі, що нагадав кожному про найбезтурботніші роки їхнього життя. 


Фотозвіт Марії Чорної

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.