субота, 31 травня 2014 р.

У Згурівці відбулася церемонія нагородження "Шкільний олімп - 2014"

28 травня в актовій залі Згурівської РДА відбулося районне свято обдарованих дітей "Шкільний Олімп - 2014".

Із вступним словом до присутніх звернувся Бойко Віктор Анатолійович - начальник відділу освіти, Степан Степанович Кузьмич - голова Згурівської районної державної адміністрації, Євген Олександрович Чубук - голова Згурівської районної ради.



Учасників свята своїми виступами привітали  Твердохліб Владислав,
Тесленко Катерина, Фенюк Тетяна, Конюшок Аліна, Скринник Сергій і Заліпа Сергій, Аліса Сова, а також учні початкових класів навчальних закладів Згурівки. 
Подяками голови Згурівської районної державної адміністрації та голови районної ради за високі досягнення в та особистий внесок у піднесення іміджу району були нагороджені учні в номінаціях 
«Юні митці Згурівщини», «Таланти позашкілля Згурівщини», «Юні олімпійці Згурівщини», «Інтелекуальна надія Згурівщини», а також їх батьки та вчителі.

Рейтинг навчальних закладів району за результативністю виступів на олімпіадах та конкурсах різних рівнів

І місцеНовоолександрівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок» (директор Мотузка Надія Борисівна). 
ІІ місце -  Згурівський НВК «Гімназія- школа І ступеня» (директор Чужа Віра Миколаївна).
ІІІ місце - Згурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Івахненко Валентин Олександрович).


Юні митці Згурівщини

1. Твердохліб Владислав (1 клас, Згурівський НВК "Гімназія - школа І ступеня") - переможець Міжнародного фестивалю-конкурсу "Посмішки моря", Болгарія, м. Балчик (І місце в номінації «декоративно-ужиткове мистецтво» ,викладач Яценко Оксана Олександрівна, ІІ місце в номінації «естрадний вокал», викладач Жалдак Маргарита Павлівна); переможець Всеукраїнського конкурсу «Джерело надій XV» (І місце в номінації «естрадний вокал» у молодшій віковій категорії, викладач Жалдак Маргарита Павлівна); призер Всеукраїнського телевізійного конкурсу «Зіркафест» (ІІ місце в номінації «естрадний вокал» у молодшій віковій категорії, викладач Жалдак Маргарита Павлівна); переможець Всеукраїнського конкурсу «Соняшник» (І місце в номінації «естрадний вокал» у І віковій категорії, викладач Жалдак Маргарита Павлівна); володар Гран-прі Всеукраїнського конкурсу «Різдвяні«Зоряні мости»(в номінації «естрадний вокал», викладач Жалдак Маргарита Павлівна, та в номінації «декоративно-ужиткове мистецтво», викладач Яценко Оксана Олександрівна); призер Міжнародного фестивалю молодіжного мистецтва «Мистецькі барви» (ІІІ місце в номінації «естрадний вокал» у віковій категорії 6-8 років, викладач Жалдак Маргарита Павлівна); володар Гран- прі Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Соняшник» (в номінації «естрадний вокал» у першій віковій категорії, викладач Жалдак Маргарита Павлівна, ІІ місце в номінації «сопілка» у першій віковій категорії, викладач Стукало Сергій Павлович); призер Всеукраїнського конкурсу «Київський вальс» (ІІ місце в номінації «Хореографія» у молодшій віковій категорії). 

2. Конюшок Аліна
(8 клас, Згурівський НВК "Гімназія- школа І ступеня") - переможець Всеукраїнського конкурсу «Джерело надій XV»  (І місце в номінації «естрадний вокал» у середній віковій категорії, викладач Жалдак Маргарита Павлівна); переможець Всеукраїнського конкурсу «Соняшник»  (І місце в номінації «естрадний вокал» у ІІ віковій категорії, викладач Жалдак Маргарита Павлівна).

3. 
Яценко Владислава (5 клас, Згурівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів) - переможець  Міжнародного  фестивалю-конкурсу дитячого та молодіжного мистецтва «Сонце. Радість. Краса», Болгарія, м. Несебр (І місце у номінації «естрадний вокал» у віковій категорії 7-10 років, викладач Жалдак Маргарита Павлівна); володар Гран-прі Всеукраїнського конкурсу «Осінні «Зоряні мости» у віковій категорії  9-11 років (в номінації «естрадний вокал», викладач Жалдак Маргарита Павлівна, та в номінації «декоративно-ужиткове мистецтво», викладач Яценко Оксана Олександрівна); переможець Міжнародного конкурсу «Джерело надій» (І місце в номінації «естрадний вокал» у віковій категорії 10-12 років); переможець Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (в номінації «сюжетна композиція», керівник гуртка "Креатив" Яценко Оксана Олександрівна).

4. 
Сова Аліса (10 клас, Згурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) - переможець Всеукраїнського конкурсу «Соняшник» (І місце в номінації «естрадний вокал» у віковій категорії 13-16 років, викладач Жалдак Маргарита Павлівна).

5. 
Фенюк Тетяна (5 клас, Згурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) - переможець Всеукраїнського конкурсу «Джерело надій XV»  (І місце в номінації «естрадний вокал» у середній віковій категорії), Всеукраїнського телевізійного конкурсу «Зіркафест» (ІІ місце в номінації «естрадний вокал» у віковій категорії 10-12 років), Всеукраїнського конкурсу «Соняшник», (ІІ місце в номінації «естрадний вокал» у ІІ віковій категорії), Міжнародного фестивалю молодіжного мистецтва «Мистецькі барви» (ІІІ місце в номінації «естрадний вокал» у віковій категорії 10-12 років), викладач Жалдак Маргарита Павлівна.

6. 
Добровольська Дарина (9 клас, Згурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) - переможець Всеукраїнського конкурсу «Осінні "Зоряні мости"», володар гран-прі в номінації «декоративно-ужиткове мистецтво» у віковій категорії 12-14 років, викладач Яценко Оксана Олександрівна.

7. 
Григор Анна (8 клас, Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів) - переможець Всеукраїнського  конкурсу «Осінні "Зоряні мости"», І місце в номінації «декоративно-ужиткове мистецтво» у віковій категорії 12-14 років, викладач Яценко Оксана Олександрівна.

8. 
Твердохліб Яна (7 клас, Згурівський НВК «Гімназія – школа І ступеня») - переможець Всеукраїнського конкурсу «Осінні "Зоряні мости"», І місце в номінації «декоративно-ужиткове мистецтво» у віковій категорії 12-14 років, викладач Яценко Оксана Олександрівна.

9. 
Чубук Дарина (8 клас, Згурівського НВК «Гімназія – школа І ступеня») - переможець Всеукраїнського конкурсу «Осінні «Зоряні мости», І місце в номінації «декоративно-ужиткове мистецтво» у віковій категорії 12-14 років, викладач Яценко Оксана Олександрівна.

10. 
Заліпа Сергій (10 клас, Згурівський НВК «Гімназія- школа І ступеня») - переможець Міжнародного конкурсу «Зоряні мости», Крим, м. Євпаторія , І місце у номінації «гітара-соло»  у віковій категорії 13-16 років, І місце у номінації «інструментальний ансамбль»  у віковій категорії 13-16 років; переможець Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Соняшник», І місце в номінації «інструментальна музика, гітара» у віковій категорії 13-16 років, ІІ місце у номінації «інструментальний ансамбль»  у віковій категорії 13-16 років, гран-прі  у номінації «інструментальний ансамбль»  у віковій категорії 13-16 років (викладач Жалдак Костянтин Петрович).

11. 
Скринник Сергій (7 клас, Згурівського НВК «Гімназія- школа І ступеня») - переможець Міжнародного конкурсу «Зоряні мости», ІІ місце у номінації «гітара-соло», І місце у номінації «інструментальний ансамбль»; переможець Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Соняшник», І місце в номінації «інструментальна музика, гітара», володар гран-прі в номінації «інструментальний ансамбль», викладач Жалдак Костянтин Петрович.

12. 
Кириленко Юрій (11 клас, Згурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) - переможець  Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Соняшник», володар гран-прі в номінації «інструментальна музика, гітара» у віковій категорії 13-16 років, викладач Стукало Сергій Павлович.

12. 
Тесленко Катерина (1 клас, Згурівський НВК « Гімназія- школа І ступеня») - переможець Всеукраїнського конкурсу «Різдвяні "Зоряні мости"», І місце в номінації «фортепіано» у першій  віковій категорії (викладач Жалдак Надія Костянтинівна), переможець Всеукраїнського конкурсу «Київський вальс», ІІ місце в номінації «Хореографія» у меншій віковій категорії.

13. 
Лозко Анастасія (Жуківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок») - переможець Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Соняшник», І місце в номінації «естрадний вокал» (викладач Галь Ксенія Анатоліївна). 


Таланти позашкілля Згурівщини

1. Синьока Ірина - переможець  обласного  мистецького  конкурсу «Усі ми діти, твої Тарасе», вихованка творчого об’єднання «Мальва», керівник  Олійник Олена Петрівна.

2. 
Мандрика Марина - переможець обласного мистецького конкурсу «Усі ми діти, твої Тарасе», вихованка творчого об’єднання «Мальва», керівник  Олійник Олена Петрівна.

3. 
Хмирова Анастасія - переможець обласного мистецького конкурсу «Усі ми діти, твої Тарасе», переможець Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» в номінації «стилізована ялинка», вихованка творчого об’єднання «Мальва», керівник  Олійник Олена Петрівна.

4. 
Журавський Ігор - переможець Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір», вихованець гуртка «Народні ремесла», керівник гуртка Костюк Галина Іванівна

5. 
Кучер Тетяна - відзначений подякою учасник Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір», переможець Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» в номінації «сюжетна картина», вихованка «Дитячої студії мистецтв», керівник гуртка Ташпулова Тетяна Володимирівна.

6. 
Кучер Кристина - відзначений подякою учасник Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір», переможець Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» в номінації «сюжетна картина», вихованка «Дитячої студії мистецтв», керівник гуртка Ташпулова Тетяна Володимирівна.

7. 
Губеня Дмитро - переможць Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» в номінації «стилізована ялинка», керівник гуртка Хмирова Ірина Миколаївна.

8. 
Тимченко Євген - переможець Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір», вихованець гуртка «Народні ремесла», керівник гуртка Костюк Галина Іванівна.

9. 
Бойко Тетяна - переможець ( І місце) обласного етапу Всеукраїнської акції «Птах року 2014», вихованка  гуртка «Народні ремесла», керівник гуртка Костюк Галина Іванівна.

10. 
Твердохлєбова Діана - переможець ( І місце) обласного етапу Всеукраїнської акції «Птах року 2014», вихованка  гуртка «Народні ремесла», керівник гуртка Костюк Галина Іванівна.

11. 
Кривенок Андрій - відзначений грамотою учасник Всеукраїнського конкурсу «Об'єднаймося ж брати, мої», вихованець гуртка «Пошук», керівник гуртка Кривенок Лариса Миколаївна.

12. 
Тетеря Валентина - відзначена грамотою учасниця Всеукраїнського конкурсу «Об'єднаймося ж брати, мої», вихованка гуртка «Пошук», керівник гуртка Кривенок Лариса Миколаївна.

13. 
Чубок Денис - призер обласного конкурсу малюнків, учитель Харченко Світлана Миколаївна.

Юні олімпійці Згурівщини


Команда Згурівського району стала  срібним призером чемпіонату Київської області з футзалу. Склад учасників: 
Митько Дмитро, Бондаренко Владислав, Кияшко Руслан, Решетніков Ігор, Гнучий Владислав, Костюк Олександр, Железний Олександр, Пустовіт Владислав, Реготун Євген, Дерев’янко Денис, Митько Віктор, Кононенко Олександр, Шовкун Ярослав (тренери Митько Юрій Володимирович, Комаренко Віктор Андрійович, Тимченко Юрій Васильович). 
  

     Інтелекуальна надія Згурівщини

1. 
Бабич Анастасія, учениця 2 класу Згурівського НВК «Гімназія - школа І ступеня», фіналіст  обласного поетичного конкурсу «Зерна доброти» (учитель Білявська Наталія Анатоліївна, учитель- методист).

2. 
Сероветнік Діана, учениця 8 класу Згурівського НВК «Гімназія - школа І ступеня», переможець  обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням у номінації «Література» (3 місце, учитель Чужа Віра Миколаївна, учитель- методист).

3. 
Черепинець Антон, учень 5 класу Згурівського НВК «Гімназія - школа І ступеня», переможець  обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика(2 місце, учитель Мурдід Ольга Олександрівна), володар Гран-прі  Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Соняшник»  в номінації «інструментальна музика, баян» (дитяча музична школа, викладач Мандрика Олександр Анатолійович).

4. 
Жовтоног Олександр, учень 10 класу Аркадіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів дитячий садок», переможець обласного етапу Всеукраїнського літературного конкурсу «Розкрилля душі» (3 місце), відзначений учасник обласного конкурсу «Тарас Шевченко - володар у царстві духу» (учитель Жовтоног Людмила Михайлівна).

5. 
Молодченко Анастасія, учениця 8 класу Турівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів, призер обласного конкурсу учнівської творчості «Я - Київщини гордість і надія» у номінації «Літературна творчість» (3 місце, учитель Молодченко Людмила Анатоліївна).


6. 
Абдула Марина, учениця 9 класу  Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможець обласного конкурсу учнівської творчості «Я - Київщини гордість і надія» (1 місце у номінації «Науково-технічна творчість та винахідництво», дипломант Міжнародної конференції «Україна очима молодих» у номінації «Ресурсозбереження» (науковий керівник Гусак Марина Василівна, керівник гуртка БДЮТ).

7. 
Журавський Олександр, учень 9 класу Згурівського НВК «Гімназія – школа І ступеня», переможець обласного конкурсу учнівської творчості «Я - Київщини гордість і надія» (1 місце у  номінації «Фотохудожник», учитель Журавська Інна Миколаївна).

8. 
Івченко Андрій, учень 9 класу Турівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенівдитячий садок», переможець І (районного) та призер ІІ (обласного) етапів Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції «Історичне краєзнавство» (3 місце, наукові керівники Цимбал Світлана Володимирівна, старший учитель та Молодченко Людмила Анатоліївна, старший учитель), призер обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням у номінації «Історія і державотворення» (3 місце, учитель Кобил Вікторія Іванівна), відзначений учасник обласного конкурсу «Тарас Шевченко - володар у царстві духу», учитель Молодченко Людмила Анатоліївна, старший учитель).

9. 
Тимченко Василь, учень 9 класу Новоолександрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок», переможець І (районного) та призер ІІ (обласного) етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів МАН України у секції «Науково-технічна творчість та винахідництво»(3 місце, науковий керівник Руденко Оксана Володимирівна).

10. 
Сухенко Євгеній, учень 9 класу Новоолександрівського НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів- дитячий садок» , переможець ІІ (районного) та   ІІІ (обласного )  етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії ( 3 місце, учитель Дробот Надія Григорівна, учитель-методист).
    11. Панченко Сергій, учень 9 класу Старооржицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів- дитячий садок», переможець ІІ (районного) та ІІІ (обласного )  етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (3 місце,учитель Терещук Наталія Миколаївна).

12. Куліш Григорій, учень 10 класу Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможець ІІ  (районного) та  ІІІ (обласногоетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (3 місце, учитель Твердохліб Ігор Андрійович, старший учитель).
   
13. 
Смирнов Дмитро, учень 9 класу Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможець ІІ  (районного) та  ІІІ (обласногоетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (3 місце, учитель Твердохліб Ігор Андрійович, старший учитель).


14. Тарасенко Вадим, учень 9 класу Новоолександрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок»переможець ІІ (районного) та ІІІ (обласногоетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва (3 місце, учитель Дробот Надія Григорівна, учитель-методист)призер (ІІІ місце) обласного конкурсу «Чарівна палітра», як вихованець студії образотворчого мистецтва, керівник гуртка Дробот Надія Григорівна.

15. Щербатенко Анастасія, учениця 6 класу Новоолександрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок»переможець ІІ (районного) та  ІІІ (обласногоетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва (3 місцеучитель Дробот Надія Григорівна, учитель-методист), переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу, присвяченого Шевченківським дням у номінації «Література (3 місце, учитель Рябко Раїса Вікторівна, учитель- методист).

16. Малицька Іванна, учениця 8 класу Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенівпереможець ІІ (районного) та ІІІ (обласногоетапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії (2 місце, учитель Остапенко Вадим Миколайович), з фізики(3 місцеучитель Гусак Марина Василівна) .

17. Чорна Марія, учениця 10 класу Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенівпереможець ІІ (районного) та   ІІІ (обласногоетапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури ( 3 місце, учитель Плотник Тетяна Миколаївна, старший учитель), з англійської мови( 3 місце,учитель Кузіна Лариса Віталіївна, учитель-методист), переможець обласного поетичного  конкурсу « Зерна доброти» (учитель Плотник Тетяна Миколаївна, старший учитель).

18. Коваль Анастасія, учениця 10 класу Новоолександрівського НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів- дитячий садок»переможець ІІ (районного) та   ІІІ (обласногоетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва (1 місце, учитель Дробот Надія Григорівна, учитель-методист), призер обласного конкурсу малюнків «Твоє майбутнє в твоїх руках».

19. Кононенко Віталій, учень 10 класу Згурівського НВК 
«Гімназія- школа І ступеня», переможець  ІІ (районногота ІІІ (обласногоетапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки (1 місце, учитель Сухенко Володимир Вікторович, старший учитель), з фізики (2 місце, учитель Бойко Віктор Анатолійович, старший учитель), з інформаційних технологій (3 місце, учитель Щербак Юрій Юрійович), відзначений учасник  

Міжнародного інтелектуального конкурсу «50 слів» (керівник Макаревич Олександр Андрійович, учитель- методист).

20. 
Руденко Катерина, учениця 10 класу Новоолександрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок», переможець ІІ (районного), ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства (1 місце, учитель Дробот Надія Григорівна), з історії (2 місце, учитель Дробот Надія Григорівна), із  світової літератури (2 місце, учитель Савенко Галина Валентинівна), відзначений учасник ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  МАН  у секції «Мистецтвознавство»
(
науковий керівник Коваленко Галина Іванівна).

Кращі випускники Згурівщини 

1. Ярема Тетяна, учениця 11 класу Лизогубовослобідського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок», відзначений учасник Міжнародного інтелектуального конкурсу « 50 слів» (науковий керівник Калініченко Жанна Віталіївна).

2. 
Черненко Роман, учень 11 класу Аркадіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів- дитячий садок», відзначений учасник Міжнародного інтелектуального конкурсу « 50 слів» (науковий керівник Черненко Олена Іванівна).

3. 
Ткаченко Ірина, учениця 11 класу Згурівського НВК «Гімназія- школа І ступеня», відзначений учасник обласного конкурсу читців творів Тараса Шевченка « Невмируще Тарасове слово».

4. Предко Олена, учениця 11 класу Войківського НВК 
«ЗОШ І-ІІІ ступенів- дитячий садок», переможець ІІ (районного) та ІІІ (обласного ) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології ( 2 місце, учитель Галась Надія Дмитрівна, старший учитель).

5. 
Дядечко Анастасія, учениця 11 класу Войківського НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок», переможець ІІ (районногота ІІІ (обласногоетапу Всеукраїнських учнівських  олімпіад з української мови та літератури (місце, учитель Вафік Зінаїда Павлівна, старший учитель), з англійської мови (3 місце, учитель Семенець Лариса Миколаївна, старший учитель), із світової літератури (3 місце, учитель Окопна Валентина Миколаївна, учитель-методист), переможець обласного конкурсу учнівської творчості «Топоніміка й історія освіти рідного краю»( 3 місце, учитель Окопна Валентина Миколаївна).

     Учитель року - 2014

Дробот Надія Григорівна, учитель  образотворчого мистецтва, історії та правознавства Новоолександрівського НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок», учитель-методист.

     Учень року - 2014
Руденко
 Катерина
учениця 10 класу Новоолександрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок»переможець ІІ (районного), ІІІ (обласногоетапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства (1 місце, учитель Дробот Надія Григорівна), з історії (2 місце, учитель Дробот Надія Григорівна), із  світової літератури (2 місце, учитель Савенко Галина Валентинівна), відзначений учасник ІІ (обласногоетапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  МАН  у секції «Мистецтвознавство»
(
науковий керівник Коваленко Галина Іванівна).


    Випускник року - 2014Дядечко Анастасіяучениця 11 класу Войківського НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок», переможець ІІ (районногота ІІІ (обласногоетапу Всеукраїнських учнівських  олімпіад з української мови та літератури (місцеучитель Вафік Зінаїда Павлівна, старший учитель), з англійської мови (3 місце, учитель Семенець Лариса Миколаївна, старший учитель), із світової літератури (3 місце, учитель Окопна Валентина Миколаївна, учитель-методист), переможець обласного конкурсу учнівської творчості «Топоніміка й історія освіти рідного краю»( 3 місце, учитель Окопна Валентина Миколаївна). 

Відкриття року - 2014 

Бабич Анастасіяучениця 2 класу Згурівського НВК «Гімназія - школа І ступеня»фіналіст  обласного поетичного конкурсу «Зерна доброти».
З детальними результатами III та IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад можна ознайомитися на сайті Київського обласного інституту післядипломної освіти, розділ "Обдаровані діти", "Олімпіади", "Результати". 
Загалом у 2013 - 2014 навчальному році 21 учень району став переможцем ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Сподіваємося, що на церемонії "Шкільний Олімп - 2015" буде відзначена ще більша кількість обдарованих дітей.  

 Фотозвіт































Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.