середа, 30 квітня 2014 р.

Згурівська ЗОШ виборола право представляти район на обласному змаганні КВК

Вчора, 29 квітня, в Згурівській загальноосвітній школі відбувся захід КВК-ЮІР. Запрошення було вислано всім школам району, але підготувало виступ тільки дві команди - Згурівської ЗОШ – "Зебра",  капітаном якої є  Руслан Сеньків та Аркадіївського НВК – "Адіо ДТП", на чолі з  Валентиною Тетерею.

Захід проходив у дружній, неофіційній обстановці без присутності офіційних гостей, а його метою було визначити команду, яка буде представляти район на обласному змаганні КВК.

Склад команди Згурівкої ЗОШ: Золотоверха Наталія, Чуприна Дмитро, Кушніренко Оксана, Олійник Юлія, Прянікова Влада, Сова Аліса, Рабосюк Інна, Кононенко Аліна, Панасюк Вікторія, Ковіка Юлія, Важка Тетяна, Бреус Дмитро.

Склад команди Аркадіївського НВК: Петруша Сніжана, Бугай Олексій, Жовноводенко Володимир, Кириленко Анатолій, Жиглій Микола, Лишко Володимир, Шеремет Лілія, Захарова Олена, Петруша Ірина, Усатенко Тетяна, Тетеря Олександр, Гаврилюк Олександр, Саєнок Максим. 

Жюрі: Кислицька Галина Іванівна – директор БДЮТ, Ташпулова Тетяна Володимирівна – методист БДЮТ, Костюк Галина Іванівна – методист БДЮТ, Панасевич Микола Іванович – випускник Згурівської ЗОШ, студент Київського національного університету державної податкової служби. На заході була присутня завуч школи – Пінчук Галина Петрівна.

Отже, за жеребкуванням першою виступила команда Аркадіївського НВК та показала непоганий результат. Смішні сценки радували дітей, що сиділи в залі. Другою виступила команда «Зебра». Жюрі визначило, що команда Згурівської ЗОШ поїде на обласний КВК та буде відстоювати честь району. Також минулого року ця команда, яка тоді мала назву «Світлофор» їздила на обласний КВК та увійшла в 20 найкращих команд області. Аркадіївка зовсім не засмутилася, а навпаки підтримала своїх суперників та побажала успіхів у подальшій праці. 

Тож бажаємо команді Згурівської ЗОШ впевнених перемог, цікавих ідей й творчого натхнення, а з кожним виступом набувати професіоналізму та впевненості! 

Фотозвіт Жені СовиНемає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.