четвер, 3 квітня 2014 р.

У Згурівці зароджується екологічний рух

2 квітня у приміщенні Згурівської ЗОШ відбулася зустріч активістів з учнями навчального закладу. Учасники заходу говорили про проблему засміченості дендропарку та про шляхи її подолання.

Небайдужі старшокласники висловили бажання створити шкільний осередок, який буде організовувати заходи з охорони навколишнього середовища та популяризуватиме екологічний рух серед однолітків.

Під час зустрічі активісти запропонували спільно зробити креативні стопери-таблички, які будуть спонукали згурівчан не смітити. Такі таблички будуть розвішені на території дендропарку та у місцях, де найчастіше виникають проблеми з підтримкою чистоти. Крім того, екоактивісти планують росмітити більше сотні сміттєвих ящиків на території згурівського дендропарку. Матеріали на стопери-таблички та сміттєві баки готові надати пісцеві підприємці, а небайдужі майстри-активісти будуть займатися їх виготовленням та встановленням.

Такі пропозиції школярі сприйняли позитивно, оскільки вже давно мали багато схожих і, але за відсутності підтримки та координації, не наважувались на рішучі кроки. Під час зустрічі було погоджено створення групи, яка буде займатися такими питаннями.

Для того, щоб все це втілити в життя, було вирішено провести акцію зі збору коштів від односельчан. Так, планується встановлення благодійних скриньок в магазинах селища, та в місцях великого скупчення людей. Тому в кого не вийде долучитися особисто - буде змога допомогти фінансово. Скриньки будуть опломбованні, а їх відкриття буде здійснюватися у присутності громади. 

Перша акція учасників екологічного руху планують на міжнародній день Землі - 22 квітня. Саме тоді відбудеться облаштування сміттєвих баків на території парку. Остаточна дата проведення заходу буде оголошена згодом в Згурівській правді.

Долучитися до руху та робити селище кращим дуже просто! Достатньо звернутися: школярам - до Аліси Сови, для всіх інших активістів - до Ольги Сидоренко-Гембаровської. Маленька допомога кожного - чиста та прекрасна Згурівка для всіх!


1 коментар:

  1. Дуже гарна ідея, але деяким жителям Згурівки не смітити не допоможе навіть , якщо табличку прибити на лобі...Іноді так хочеться знайти і ткнути носом в сміття того, хто насмітив.

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.