пʼятниця, 25 квітня 2014 р.

На Київщині закладуть капсулу будівництва комплексу з виробництва електроенергії із біогазу

За участю голови Київської ОДА Володимира Шандри сьогодні відбудеться церемонія закладання капсули для початку будівництва комплексу з виробництва електроенергії із біогазу, передає УНН.

Комплекс з виробництва електроенергії із біогазу в смт. Рокитне, Київської області, проектується для переробки бурякового жому та інших органічних відходів на біогаз та добрива з наступним використанням біогазу в когенераційних установках для виробництва електроенергії. Вироблена “зелена енергія” буде постачатися у державну енергетичну мережу України.

Для реалізації будівництва комплексу з виробництва електроенергії із біогазу буде залучено кошти Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Зокрема, на будівництва першої черги комплексу планується залучити — 10 млн. євро.

Орієнтовний термін введення в експлуатацію першої черги комплексу — осінь 2014 року.

Навіть перша черга даного комплексу буде найпотужнішою біогазовою установкою в Україні та одною з найпотужніших у країнах СНД і Східної Європи. Виробленої електроенергії першої черги буде достатньо для забезпечення потреб близько 800 приватних будинків.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.