четвер, 24 квітня 2014 р.

На сесії райради прийняли зміни до районного бюджету

24 квітня відбулося пленарне засідання сорок першої сесії Згурівської районної ради. Головним питанням порядку денного було внесення змін до районного бюджету. Нагадуємо, що 17 квітня відбулася сесія Київської обласної ради, на якій було внесено зміни до обласного бюджету Київської області на 2014 рік, відповідно до внесених змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік".

Питання про внесення змін до районного бюджету було попередньо розглянуто й погоджено на колегії райдержадміністрації 22 квітня та на спільному засіданні постійних комісій районної ради 23 квітня. Під час голосування за дане питання на сесії райради всі депутати свідомо віднеслися до проблеми державного значення та одностайно підтримали проект рішення.

На порядку денному було також розглянуто такі питання: 1) Про виконання районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень щодо забезпечення відповідно до законодавства розвитку фізичної культури і спорту в Згурівському районі; 2) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни меж населеного пункту села Терлещина Аркадіївської сільської ради; 3) Про погодження клопотання на отримання ТОВ «Українська молочна компанія» спеціального дозволу на користування прісними підземними водами, які знаходяться на території Великокрупільської сільської ради. Крім того було розглянуто питання про присвоєння заступнику голови районної ради Олександру Івченку рангу посадової особи місцевого самоврядування та умов оплати праці.

Всі питання порядку денного за винятком одного було підтримано радою. Суперечки виникли стосовно надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни меж населеного пункту села Терлещина. Дане питання не отримало необхідну підтримку серед  депутатів – більшість проголосувала проти, а також утрималася від голосування. Депутати вирішили повторно повернутися до розгляду даного питання після детального вивчення та проведення легітимних громадських слухань у селі Аркадіївка.

На засіданні крім депутатів райради були присутні: заступник голови Київської обласної адміністрації Олег Корбан, новопризначений голова Згурівської райдержадміністрації Степан Кузьмич, радник голови КОДА із земельних питань Олег Колесник, радник голови КОДА з питань сільського господарства та екології Володимир Циба, заступник голови райдержадміністрації Юрій Малафій, начальник відділу фінансів райдержадміністрації Любов Єрмолюк, завідувач сектором молоді та спорту райдержадміністрації Євген Волочнюк, голова Аркадіївської сільської ради Микола Степаненко.

Сесія райради відкрилася та закрилася під національний гімн України.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.