середа, 23 квітня 2014 р.

Турчинов призначив нового голову Згурівської райдержадміністрації

Сьогодні, 23 квітня розпорядженням № 715/2014-рп, в.о. Призидента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов призначив Степана Кузьмича на посаду голови Згурівської райдержадміністрації Київської області. Відповідний документ було опубліковано на сайті Президента.

Як зазначалося раніше, єдиним кандидатом на посаду голови райдержадміністрації був саме Степан Степанович. Його кандидатуру підтримала громадськість, а після проходження експертних комісій та співбесід в Київській ОДА, залишалася фінальна резолюція голови держави. Тепер новий голова може приступати до виконання посадових обов'язків.

Степан Кузьмич народився в с. Велихів Володимирецького району Рівненської області. У  1987 році закінчив Немішаєвський радгосп-технікум, а 1992 році – Український Державний аграрний університет. Має загальний стаж роботи 28 років, у тому числі на державній службі - 1 рік. Був депутатом районної ради в 1998-2002 рр. та 2002-2006 рр. З 1987 р. по 1998 р. працював бригадиром рільничо-тракторної бригади №1 КСП "Нива" в (смт. Згурівка). З 1998 р. по 2004 р. обіймав посаду директора ТОВ "Кривошиїнська спілка селян". Був начальником відділу внутрішньої політики апарату Сарненської РДА Рівненської області у період з 2004 по 2005 рр. З 2009 року займається фермерським господарством - голова ФГ "Кузьмич".

Нагадуємо, що попереднім головою РДА була Наталія Кам'янецька, яка перебувала на цій посаді протягом року - під час правління режиму Януковича. Під час революційних подій та особливо після масових вбивст активістів Євромайдану, згурівчани зверталися до екс-голови з вимогою вийти з Партії регіонів та скласти повноваження. Голос громади був почутий тільки після того, як громадянин Янукович втік з України.

2 коментарі:

  1. Приємна новина)
    Аби ж і по всій Україні на керівні посади прийшли патріоти, то в майбутньому не знали б ми ні "золотих батонів", ні "зелених чоловічків"

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.