середа, 5 березня 2014 р.

У Згурівці пройшла акція "STOP ВІЙНІ"

Мешканці Згурівщини не залишилися осторонь подій, які відбуваються в країні. Так, 3 та 4 березня у районному центрі відбулися мирні акції під гаслами: "Стоп війні", "Єдина Україна", "Путін геть руки від України". Жителі селища вийшли на вулицю, щоб виразити протест, проти війни та агресії з боку сусідньої Росії.

"У наших гомадян, у кожного чи через одного в Росії живуть родичі або друзі,в деяких з тих країв родом мати або батько,брати і сестри,ми дійсно споріднені народи.В однієї активістки в Росії двоюрідний брат по батьку,і він військовий,а у Харкові брат матері,і теж військовий,тож виходить "брат на брата,свій на свого", каже голова громадської органіцізації "Актив Згурівщини" Світлана Сасин.

Активістка також повідомила ЗП, що 7 березня об 11:00 у центрі Згурівки відбудеться "Народне Віче". Під час зібрання громада має намір обговорити ситуацію, що склалася  у зв'язку з інтервенцією Російської Федерації на територію України та висловити підтримку українським військовим, які мужньо боронять вітчизну. Після зібрання згурівчани планують провести прибирання частини дендропарку в центрі селища.

Нагадуємо, що під приводом захисту громадян РФ та російськомовного населення на території України, Росія ввела військові підрозділи в АР Крим та почала здійснювати тиск та провокації проти українських військовослужбовців. Така ситуація викликала хвилю невдоволення серед українців та світової спільноти.

У Згурівці, як і по всій Україні розпочався "штурм" військоматів добровольцями та кадровими офіцерами запасу. Відомо також, що з кожним днем збільшується кількість охочих вступити до лав народної самооборони селища.


 
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.