четвер, 6 березня 2014 р.

Відбулося засідання оперативного штабу при Згурівській районній раді

У Згурівському районі були створені штаби по забезпеченню громадського порядку.

"З метою забезпечення громадського порядку на території Згурівського району, недопущення проявів порушення прав та свобод громадян України, протиправних зазіхань на їх майно, особисту безпеку та для координації діяльності органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади було створено оперативні штаби при Згурівській районній раді, селищній та сільських радах", говориться у заяві райради.

Перше засідання відбулося 06 березня за участю керівників оперативних штабів при селищній й сільських радах та під головування координатора оперативного штабу, голови районної ради Євген Чубук.

На засіданні розглянули організаційні питання роботи штабів й заслухали доповідь т.в.о. начальника Згурівського райвідділу міліції Олександра Яковця про стан боротьби зі злочинністю в районі, а також доповідь координатора дружини самооборони Згурівщини Олександра Толстого про роботу цивільних загонів, які спільно з міліцією забезпечують правопорядок в селищі.

Олександр Толстий повідомив, що на сьогоднішній день в Згурівці щоденно  разом з працівниками міліції чергують 4 мобільні групи самооборони, а в найбільш напружений період громадський порядок цілодобово забезпечували близько 300 згурівчан.

На засіданні вирішили створити дружини самооборони по селах району, які спільно з працівниками правоохоронних органів патрулюватимуть населені пункти, з метою забезпечення громадського порядку .

Крім того, було розглянуто питання щодо легалізації дружин в селах. На сьогоднішній день половина сіл Згурівського району (10 нас. пунктів) мають дружини, які офіційно зареєстровані.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.