пʼятниця, 21 березня 2014 р.

У Згурівці відбувся Ярмарок професій

20 березня Згурівським районним центром зайнятості було організовано і проведено"Ярмарок професій" для випускників загальноосвітніх шкіл району та учнів професійних навчальних закладів.

У Ярмарку  професій взяли участь керівник апарату Згурівської РДА Катерина Набіуліна, голова Згурівської районної ради Євген Чубук, представники Університету "Крок", Боярського коледжу, Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну, Згурівського  професійного ліцею та Немішаєвського радгосп-технікуму.

Під час проведення ярмарки професій учасникам було запропоновано буклети та листівки, довідники та матеріали навчальних закладів з інформацією. Присутні мали змогу отримати повну консультацію від представників навчальних закладів  про можливість вступу до навчальних закладів.

Спеціалісти Згурівського районного центру зайнятості порадили випускникам обирати професії, які користуються попитом на ринку праці та набувати сучасних професійних знань. Зокрема, напутнє слово сказала і директор Згурівського РЦЗ Валентина Хоменко. Валентина Григорівна зауважила, що правильний вибір професії розкриває перед людиною шляхи до самовдосконалення, забезпечує всебічний розвиток особистості, сприяє здійсненню життєвих планів.

Особливо гостро проблема правильного вибору професії стоїть перед молоддю, коли формуються і визначаються схильності людини до тієї чи іншої професії.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.