четвер, 20 березня 2014 р.

Згурівщина готується допомогти кримчанам

Сьогодні, 20 березня голова Згурівської районної ради провів термінову нараду з селищними, сільськими головами стосовно  надання допомоги кримським сім'ям, які у звязку з військовою окупацією півострова Російською Федерацією та з метою збереження життя, вимушені покидати свої домівки.

Нагадуємо, що вчора Кабінетом Міністрів та Радою національної безпеки і оборони України було погоджено план евакуації громадян України, які проживають на території АР Крим. Деталі самого плану наразі ще не оголошені, натомість відомо, що така евакуація передбачає розміщення людей на базах відпочинку та в санаторіях України. Відомо, що прийняти кримчан в таких об'єктах вже зголосилися Львівська та Херсонська області. На сьогоднішній день галичани вже розселили близько восьмисот чоловік.

"Незважаючи на те, що в районі немає ні баз відпочинку, ні санаторіїв, Згурівщина не повинна залишитися осторонь проблем наших братів та сестер з Криму, тому має прийняти на тимчасове проживання родини, які потребують першочегрової підтримки", - наголосив голова районної ради Євген Чубук.

Головам сільських рад в найкоротший термін – до понеділка, 24 березня, було дано завдання: по кожному населеному пункту підготувати базу даних об'єктів, на яких можна буде розмістити людей для тимчасового проживання.

В першу чергу увага потрібно приділити приватному сектору - родина, які готові прийняти кримські сім’ї; вивчити безхозні будинки, які придатні для проживання людей, а також звернути увагу на об’єкти  соцпризначення: пустуючі дитсадки, школи, тощо.

Всім бажаючим прийняти на тимчасове або постійне проживання кримські родини, необхідно звернутися до селищної чи сільської ради (за місцем проживання).

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.