понеділок, 10 березня 2014 р.

У Згурівці відбулося народне віче

7 березня у Згурівці, на центральний площі біля відділення місцевої пошти відбулося народне віче. Захід був організований громадською організацією "Актив Згурівщини".

Серед учасників віча були вже відомі активісти та небайдужі згурівчани. Учать у мітингу взяв й т.в.о начальника відділу Згурівської міліції Олександр Яковець та координатор самооборони Олександр Толстий. Не обійшлося й без гостей - на згурівське віче завітав один із координаторів київського Автомайдану.

На народному зібранні висловили невдоволення роботи місцевої влади, занепокоєння щодо безпеки в районі, обговорили план дій по створенню антикорупційної групи на базі громадської організації. Крім того, громада обговорила питання щодо створення ініціативної групи, яка буде обирати людей із активу та буде конторювати роботу чиновників, депутатів, співпрацюватиме з місцевою прокуратурою та міліцією.

"Це все робиться для того, аби наші чиновники знали і розуміли, що їхні посади існують доти, доки вони захищають права і свободи вільних громадян", заявила громадська активістка Світлана Сасин.


Фоторепортаж Аліма Кващука

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.