понеділок, 3 березня 2014 р.

Згурівська районна рада обрала нового голову


В середу, 26 лютого відбулося позачергове засідання 39 сесії районної ради VI скликання, у ході роботи якого взяли участь 35 народних обранців. Під час засідання були розглянуті такі питання: про дострокове припинення повноважень голови Згурівської районної ради Малого Сергія Анатолійовича та заступника голови Миколи Миколайовича Бойка. Відповідні заяви вони написали напередодні.

За регламентом, у той же день районна рада повинна була обрати собі нового очільника. Ним став депутат від фракції ВО "Свобода", Євген Олександрович Чубук. Із 34 депутатів, які брали участь у голосування, за кандидата проголосувало 29 представників громади.

Чубук Євген народився 10 липня 1987 в смт Згурівка, Київської області. Освіта вища. В 2010 році закінчив Інститут міжнародних відносин Київського Міжнародного університету за спеціальністю міжнародна інформація.

Навчаючись на магістратурі, працював у Київському міжнародному університеті асистентом-викладачем на кафедрі міжнародної інформації та інформатики, а також на кафедрі масових комунікацій (Інститут журналістики). 2010-2012 р.р. - менеджер зі зв'язків з громадськістю газети "Все про бухгалтерський облік". В 2013 році обіймав посаду бренд-менеджера виставкової компанії S-TEAM.

Під час Євромайдану був активістом та волонтером-фотографом. Член Незалежної медіа-профспілки України. Деякі з робіт Чубука були представлені на фотовиставці в Європарламенті "Концерт на Євромайдані: Заморожена надія".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.