пʼятниця, 28 березня 2014 р.

У Згурівці відбудеться молебень до 40 днів за вбитими на Майдані та відкриється меморіальна дошка Героїв Небесної Сотні

У неділю о 12:00 у Згурівці відбудеться панахида за Небесною Сотнею. Поминальна служба до сороковин за невинно вбитими українцями організовується громадським об’єднанням «Народна рада» в рамках всеукраїнських днів жалоби (27-30 березня).

Молебень відбудеться на парковій алеї, неподалік від пам'ятника жертвам Голодомору та політичних репресій. Активісти повідомляють, що під час молебня буде відкрито меморіальну дошку Героїв Небесної Сотні, на місці якої згодом постане пам’ятник.

Згурівчани вже не вперше вшановуватимуть пам’ять вбитих на Майдані. Так, 22 лютого під час всеукраїнського дня жалоби було поіменно вшановано 76 загиблих Героїв Майдану, яких було вбито з 18 по 22 лютого. Тоді на панахиді були присутні близько двохсот згурівчан. Після відспівування громада оголосила ультиматум чиновникам: вийти з партії регіонів, розпустити її районний осередок та прибрати портрети Януковича й партійну символіку з державних установ.

До того, 20 лютого згурівчани зібралася під будівлею райдержадміністрації та вшанували молитвою людей, які загинули в наслідок незаконних дій силовиків по всій Україні. Після молебня частина Згурівчан поїхала у Новий Биків для того, щоб розблокувати трасу Київ-Суми.

Поминали у Згурівці й перших загиблих у січні, після протистояння на вулиці Грушевського. Зокрема 25 січня біля пам'ятника жертвам Голодомору та політичних репресій відбувся молебень за першими вбитими та закатованими Героями -  Сергієм Нігояном, Юрієм Вербицьким, Михайлом Жизневським та Романом Сеником.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.