пʼятниця, 14 лютого 2014 р.

Третій автопробіг у Згурівці: нові учасники VS непідготовлені провокатори

Сьогодні в Згурівці відбувся вже третій автопробіг на підтримку Євромайдану та проти репресій, які відбуваються в Україні. Як і в попередні рази, акція відзначилася великою кількістю учасників. Вулицями селища проїхалося щонайменше 30 автівок. За інформацією організатрів, до протесту з кожним разом приєднується все більше нових людей.

Колона згурівських автомайданцівців зібралася о восьмій годині ранку та о десятій вирушила за вже звичним для себе маршрутом: від центру, по вул. Українській, Садовій, Чкалова, Залізничній, Кірова, проїхала Жовтневим провулком до базарної площі та по вул. Кошового повернулася назад до центру.

Сьогоднішній автопробіг відзначився також великою кількістю нових транспарантів. Серед них запам'яталися з такими надписами: "Разом - сила", "Банду геть", "За волю, за гідність, за майбутнє", "Допоможи повалити режим", "Встань поруч за своїх дітей", "СТОП незаконному судочинству" та інше.

Всі зустрічні автомобілі та пішоходи вітали учасників автопробігу. Під час акції не було помічено жодного працівника міліції, державтоінспекції та представника влади. Втім, за словами очевидців, до мітингувальників підійшла група невідомих осіб та почала особисті образи учасникам акції. Після невдалих спроб здійснити провокацію, невідомі сіли в таксі та поїхали.

Минулий автопробіг був організований рівно тиждень тому, в п'ятницю. Організатори кажуть, що цей день був обраний не випадково, адже щоп'ятниці в районному центрі працює базар, який відвідують тисячі згурівчани та жителів навколишніх сіл. Таким чином, вдається привертати увагу ще більшої кількості людей до того, що нині відбувається в країні, зокрема, переслідувань, катувань та вбивств активістів Євромайдану.

Офіційний сайт Згурівської РДА поки ніяк не відреагував на цей та минулі заходи протесту. Не згадала про них і районна газета "Панорама". На сьогоднішній день увесь офіційний інформаційний простір району заповнений заявами та "діяннями" обласних й районних чиновників. Буквально кожен їх крок дуже детально висвітлюється районним друкованим виданням. Згурівська Правда занепокоєна подібним станом речей та побоюється, що таке "інформування" може перерости в друковане реаліті-шоу чи особистий щоденник можновладців.

Крім того, на шпальтах районної газети вже давно "прописалися" Олександр Мостіпан та Василь Цвик. Перший був кандидатом у народні депутати від партії регіонів на минулих виборах до ВР по округу №98, але з різницею більше ніж в 12% програв Сергію Міщенку, а другий пройшов до Київської обласної ради від тієї ж партії регіонів.

Організатори сьогоднішньої акції розповіли Згурівській Правді, що не мають наміру зупинятися на третій акції та будуть проводити їх стільки, скільки буде потрібно для того закінчилися переслідування однодумців по всій Україні, а на волю випустили всіх до сотаннього активістів Майдану.

Фоторепортаж акції від Сергія Панасюка

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.