четвер, 20 лютого 2014 р.

У Згурівці вшанували пам'ять загиблим майданівцям та поставили місцевій владі ультиматум

20 лютого згурівчани зібралися під будівлею райдержадміністрації та вшанували молитвою людей, які за останні дні загинули в наслідок незаконних дій силовиків по всій Україні.

На молебень вийшли представники влади - голова РДА Наталія Кам'янецька та голова районної ради Сергій Малий. Після відспівування громада оголосила ультиматум чиновникам: вийти з партії регіонів, розпустити її районний осередок та прибрати портрети Януковича й партійну символіку з державних установ. Крім того, люди вимагали від міліції керуватися законом та не виконувати злочинні накази.

На ультиматум людей влада не відреагувала та запросила на круглий стіл, хоча ще вчора обіцяла провести позачергову сесію районної ради за участі активістів. Почалася словесна перепалка, після якої чиновники пішли до кабінетів, але згодом повернулися знову аби повторно запросити на переговори.

Після молебня частина Згурівчан поїхала у Новий Биків для того, щоб розблокувати трасу Київ-Суми, а інша частина пішла на круглий стіл. Там активісти ще раз повторили ультиматум та закликали всіх присутніх дати об'єктивну оцінку драматичним подіям, що відбуваються в Україні.

Відео молебня.

Вимога згурівчан до влади - відео.

Нагадуємо, що це вже другий молебень у Згурівці за активістами Майдану. Попередній відбувся 25 січня біля пам'ятника жертв голодомору та політичних репресій. Тоді вшановували перших трьох загиблих в наслідок протистояння на вул. Грушеського в Києві: Сергія Нігояна, Юрія Вербицького та Михайла Жизнєвського.

Фотозвіт Аліма Кващука.Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.