пʼятниця, 7 лютого 2014 р.

В адміністрації поговорили про культуру та пам'ятник Шевченку

Сьогодні в актовому залі Згурівської РДА зібрали нараду для того, щоб обговорити культуру, суспільно-політичну ситуацію в Україні та встановлення пам'ятника Тарасові Шевченку.

"Відбулася нарада з працівниками закладів культури району, у якій взяла участь відповідальний секретар обласної робочої групи з питань роз’яснення стану і пріоритетів реформ в Україні та сприяння у вирішенні актуальних питань територій Л. Ткачук (начальник відділу у справах релігій і національностей управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації).", - повідомляє офіційний сайт Згурівської РДА.

"Під час наради було обговорено проблемні питання у сфері культури, питання, пов'язані зі встановленням пам’ятника Т. Шевченку на території Згурівського району, а також суспільно-політичну ситуацію в країні та районі.", - говориться на сайті.

Між тим, сайт РДА не повідомляє про які саме питання культури йшла мова під час наради та власне що вирішили стосовно пам'ятника Кобзареві й суспільно-політичної ситуації.

Нагадуємо, що сьогодні у Згурівці відбулася вже друга акція автомобілістів на підтримку Євромайдану, яка відзначилася ще більшою кількістю учасників. Так, за інформацією організатрів, сьогодні вулицями селища проїхалося 29 автомобілів. Офіційний сайт Згурівської РДА поки ніяк не відреагував на захід. Не було на ньому й згадки про минулу акцію.

За матеріалами: http://zgurivka-rda.gov.ua/ 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.