субота, 8 лютого 2014 р.

Футбольне побоїще, або як згурівчани у фінал області прорвалися

Сьогодні футболісти ДЮСШ Згурівка 1997-1998 рр. народження провели вдома дві гри на обласному рівні. За право вийти у фінал нашим футболістам потрібно було здолати команди з Яготина та Борисполя. За підсумками жеребкування перший матч випало зіграти гостям. Ця гра не відзначилася цікавою боротьбою. З рахунком 11:2 бориспільчани переграли яготинців.

На другу гру вийшла вже наша команда проти ДЮСШ Яготин. З перших секунд гри хлопці взяли справу в свої руки та п'ять хвилин забили у ворота противника чотири м'ячі. Яготин прокинувся й почав атакувати, але згурівчани не пасли задніх. Перший тайм закінчився з рахунком 7:3.

Другий тайм виявився ще гарячіший, адже розпочалася гра "гол на гол". Так дійшло до рахунку 10:6, після чого команда ДЮСШ Згурівка поставила жирну крапку у матчі забивши ще три голи. Отже кінцевий рахунок цього протистояння - 13:6 на користь господарів поля. Від згурівчан відзначилися: Євген Стратілат, Геннадій Скринник, Руслан Панасенко,  Андрій Суховій, Ярослав Костюк, Георгій Скринник та Олександр Грищук.

Ця перемога вже принесла нашим хлопцям путівку до фіналу, але залишалося ще вияснити, з першого чи другого місця вони туди ввійдуть. Це було головне запитання, яке тримало футболістів та вболівальників у напрузі.

Наступний матч чекав згурівчан вже через десять хвилин. Це була гра проти ДЮСШ Борисполь - команди, яка також розгромила яготинців, встигла відпочити та подивитися за тактикою майбутніх суперників. Дві гри поспіль - це надзвичайно важко, але хлопці зібралися й були готові до справжньої футбольної битви.

З перших же хвилин згурівчани показали характер та забили три м'ячі. Після цього команди обмінялися голами і рахунок став 4:1. На цьому перший тайм закінчився. Другий тайм став для бориспільчан суцільним "побоїщем". Вони пропустили п'ять м'ячів у свої ворота та не змогли відповісти жодним противнику. Результатом поєдинку став розгромний рахунок 9:1 на користь ДЮСШ Згурівка. У цьому матчі від господарів забивали: Євген Стратілат, Ярослав Костюк,  Руслан Панасенко та Геннадій Скринник.

Надалі команду чекає третій півфінал, але враховуючи сьогоднішні перемоги, він ніякого впливу не матиме, оскільки хлопці вже вийшли до фіналу з першого місця. Підтримати згурівчан сьогодні прийшло багато земляків. Команда щиро вдячна за підтримку глядачам. "Без Вас не було би й перемог!", кажуть футболісти.

Наразі ДЮСШ Згурівки та Борисполя чекають жеребкування, а для яготинців обласні змагання вже закінчилися.

Коім того, Згурівській Правді стало відомо, що в цей же день молодша команда ДЮСШ Згурівка (1999-2000 рр. народження) на виїзді у Переяслав-Хмельницькому вийшла до фіналу області з другого місця перегравши господарів поля з рахунком 10:6 та програвши БВУФК с. Щасливе - 5:0.

Фінали відбудуться через декілька тижнів.