вівторок, 11 лютого 2014 р.

Керувати Згурівським районом пришлють перевіреного "гастролера" з області

Фото сайту Вісник Переяславщини
За інформацією ЗП, невдовзі у Згурівському районі повинні відбутися кадрові зміни на найвищому рівні. Нинішню голову райдержадміністрації Наталію Кам'янецьку, керівництво області вирішило замінити на перевіреного часом чиновника із Переяслав-Хмельницького Юрія Клименка. Наразі залишається загадкою, чим саме очільників області не влаштувала згурівчанка та для чого присилають людину з іншого району.

Згурівська Правда проаналізувала біографію Юрія Клименка та виявила, що він вже не раз був чиновником високого рівня "за викликом", до того ж у різних областях України. Так, у лютому 2013 року його призначили головою Чорнобаївської РДА (Черкаська обл.).

За інформацією інформаційно-аналітичного видання "Провінція", на Черкащину Юрій Васильович прибув з кадрового "відстойника" - Миронівського району Київської області. Там він працював першим заступником голови РДА.

Після керування Чорнобаївським районом Клименко встиг повернутися у Переяслав-Хмельницький, де в жовтні минулого року був призначений заступником голови райдержадміністрації та відповідав за економічний блок.

Згурівській Правді також стало відомо, що в Переяслав-Хмельницькій райдержадміністрації Юрій Клименко почав працювати керівником апарату РДА з 2000 року. Щоб стати заступником голови райдержадміністрації Юрію Васильовичу знадобилося всього рік. Другою особою району він був фактично до 2006 року з невеличкою перервою в 2005 році. Тоді чиновник працював начальником відділу у Держспоживстандарті України.

Крім того, в історичній довідці Клименка значиться робота токарем виробничого об’єднання "Київприлад" в м. Переяслав-Хмельницький; старшим лаборантом, а потім – викладачем у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному інституті ім. Г.С.Сковороди.

Юрій Васильович Клименко народився 11 вересня 1968 року в с. Ташань Переяслав-Хмельницького району Київської області.  Закінчив Переяслав-Хмельницький педуніверситет  (спеціальність «Учитель української мови та літератури»), в 2002 році – Українську академію державного управління при Президентові України.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.