пʼятниця, 7 лютого 2014 р.

Сьогодні владі ще раз нагадали, що у Згурівці підтримують Євромайдан

Сьогодні у Згурівці відбулася вже друга акція автомобілістів на підтримку Євромайдану, яка відзначилася ще більшою кількістю учасників. Так, за інформацією організатрів, сьогодні вулицями селища проїхалося 29 автомобілів.

Автоколона небайдужих згурівчан зібралася блисько дев'ятої години ранку та рушила за новим маршрутом: від центру, по вул. Українській, Садовій, Чкалова, Залізничній, Кірова, проїхала Жовтневим провулком до базарної площі та по вул. Кошового повернулася назад до центру.

Сьогоднішній автопробіг відзначився також великою кількістю плакатів та державних прапорів. На плакатах було написано: "Згурівка вставай", "Заручникам волю", Геть диктатора", "Банду геть" та інше. Загалом було нараховано близько 8 транспарантів та 14 прапорів.

Організатори повідомляють, що сьогоднішній день для акції був обраний не випадково, адже щоп'ятниці в районному центрі працює базар, який відвідують тисячі згурівчани та жителів навколишніх сіл. Таким чином, вдалося привернути увагу ще більшої кількості людей до подій в країні, переслідувань, катувань та вбивств активістів Євромайдану.

Очевидці повідомляють, що всі автомобілі, які зустрічали автоколону, сигналили їм на знак підтримки, а звичайні прохожі вигукували такі ж гасла, як і учасники автопробігу. Під час акції не було помічено жодного працівника міліції, державтоінспекції та представника влади.

Офіційний сайт Згурівської РДА поки ніяк не відреагував на захід. Не було на ньому й згадки про минулу акцію. Можливо це не така значуща подія в селищі, тому й не заслуговує на декілька рядків поряд з постійними багатослівними заявами обласних можновладців.

Організатори розповіли Згурівській Правді, що не зупиняться й будуть продовжувати протести, доки не закінчаться переслідування однодумців по всій Україні та не буде випущено на волю останнього активіста.

Нагадуємо, що минула акція відбулася 3 лютого та стала частиною всеукраїнського попереджувального страйку, до якого на закликав Віталій Кличко.


Фото Sashok Kutsyi

2 коментарі:

  1. Мене переповнюють емоції та надзвичайна гордість за те, що в моїй рідній Згурівці живуть люди, яким не байдуже в якій країні завтра будуть жити вони та їхні діти, які не живуть за принципом "Моя хата з краю...", люди які вміють адекватно мислити та мають здоровий глузд, люди, яких неможливо купити тому, що їх честь та гідність є безцінні!!! Хочу щиро висловити свою подяку організаторам заходу та підтримати їх. Я з Вами, але тут в Києві, на Майдані. Слава Україні!!!

    ВідповістиВидалити
  2. я щаслива,що приймала участь у цюму заході,і за те,що в нашому краю живуть такі люди,які не бояться висловити свою громадянську позицію і підтримку тим хто на Майдані. Слава Україні!!!

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.