вівторок, 4 лютого 2014 р.

Автомайдан по-згурівськи

Вчора у Згурівці відбулася акція на підтримку Євромайдану. Вона стала частиною всеукраїнського попереджувального страйку, до якого на недільному мітингу в Києві закликав Віталій Кличко.

«Закликаю всіх, хто виступає за мирне розвʼязання кризи, за звільнення заручників, у понеділок о 12:00 заявити про це і підтримати акцію», – закликав Кличко. Автомобілістів Віталій попросив в цей час сигналити, показавши таким чином солідарність з мітингуючими. Акцію він назвав у своєму твітері «Не бійся, ти українець!».

Згурівчани зібрали колону з більше ніж двадцяти автомобілівта проїхалися по селищу від райдержадміністрації, по вул. Українській, Молодіжній, Московській, через районну лікарню і повернулися знову в центр.

На звук автомобільних клаксонів люди виходили з домівок та вітали учасників акції. Очевидці повідомляють, що з вікон райдержадміністраці працівники на телефони знімали незвичну для селища подію, але на вулицю з ніхто не вийшов.

Організатори розповіли Згурівській Правді, що така акція ще не раз повториться у Згурівці, а чекати наступну варто вже у найближчий час.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.