неділя, 23 лютого 2014 р.

Згурівчани передали Авакову заяву щодо звільнення головних міліціянтів району

Фото сайту zn.ua
Вчора Громада Згурівщини вимагали звільнення начальника райвідділку, начальника ДАІ та начальника відділу по боротьбі з економічною злочинністю. Повідомляють, що відповідні рапорти вже були написані цими керівниками.

Аби цей процес було проконтрольовано на навищому рівні, сьогодні згурівчани передали відповідну заяву В.О. міністра внутрішніх справ Арсену Авакову через його помічника Віталія Ярему. У заяві вимагається крім звільнення відповідних чиновників, лишити їх всіх пільг та виключити з лав правохоронних органів.

Нагадуємо, що вчора після панахиди за невинно вбитими на Майдані громада рушила ходою до райвідділку міліції, де вимагали на побачення з головними правоохоронцями. Люди вимагали відставки начальника райвідділку, начальника ДАІ та начальника відділу по боротьбі з економічною злочинністю.

До людей вийшов заступник начальника міліції та пояснив, що керівництва немає. Громада передала вимоги з тим, щоб до ранку вівторка головні міліціянти пред'явили людям копії рапортів та заяв про звільнення.

Звільнити головних правохоронців району - одна з першочергових вимог Громади. Відомо, що начальник Згурівського райвідділку міліції Сергій Ткаченко ображав згурівчан, посилав на "зачистку Майдану" та здійснював інші дії, які недопустимі для офіцера. На екстренні сесії Згурівської райради Ткаченко відмовився визнавати вину, просити у людей вибачення та писати заяву на звільнення.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.